Çözüldü android rat hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
spynot 4 kullanıyorum duckdns var 2222 portuda hazır kendi telefonumda denedim ama olmuyor bağlanto gelmiyor lütfen biri yardım etsin çıldıracam

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
spynot 4 kullanıyorum duckdns var 2222 portuda hazır kendi telefonumda denedim ama olmuyor bağlanto gelmiyor lütfen biri yardım etsin çıldıracam

Merhaba değerli üyemiz, port açıkmı kapalımı kontrol ettikten sonra size şöyle söyleyebilirim. Android telefonunuz aynı wifi ağına bağlıyken spynote ye düşmez, mobil veriyi açıp denemelisiniz.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
port enable yani aktif ve mobil verim açık tı peki başka napabilirim

Telefonunuz apk yı tehlikeli olarak algılıyor olabilir. Sonuçta telefonlarda smart manager isimli kendinden bir uygulama var, bunu kapatırsanız veya google play hizmetlerini durdurursanız spynote ye düşebilir. Düşmeme sebebi dediğim gibi engellemeden dolayı olabilir.

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
Telefonunuz apk yı tehlikeli olarak algılıyor olabilir. Sonuçta telefonlarda smart manager isimli kendinden bir uygulama var, bunu kapatırsanız veya google play hizmetlerini durdurursanız spynote ye düşebilir. Düşmeme sebebi dediğim gibi engellemeden dolayı olabilir.
yok onlarıda denedim kapalı

servet06 hatta sizin verdiğiniz programla yaptım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.