Android Rat programı

b7forever

Yeni üye
26 Ara 2022
3
0
Merhabalar. Benim bi sorum olacak. SpyNote 6.4 kullanıyorum. clienti karşı tarafa yedirdigimizde eğer kurban farkeder şikayetçi olmak isterse herhangi biri tarafından (polis vs) bulunabilir miyiz, bunu yaparken neye dikkat etmeliyiz nasıl bi yol izleyerek iz bırakmadan halledilir. Cevaplarınız icin teşekkür ederim simdiden

1asena

Üye
16 Eki 2020
106
1
45
Aslında zararlı yazılımı gönderdiğin kişinin alakasına bağlı şikayet edip bulunabilmek. Karşı tarafın fark etmemesi içinde bana göre sosyal mühendislik devreye giriyor iz bırakmama konusu yaptığın başarının sonucu olur ne kadar iyi bir şekilde yönetirsen sosyal mühendisliği bence sonucu o denli olabilir

daggez

Junior Hunter / Malware Assistant Developer
5 Eyl 2022
323
8
114
Merhabalar. Benim bi sorum olacak. SpyNote 6.4 kullanıyorum. clienti karşı tarafa yedirdigimizde eğer kurban farkeder şikayetçi olmak isterse herhangi biri tarafından (polis vs) bulunabilir miyiz, bunu yaparken neye dikkat etmeliyiz nasıl bi yol izleyerek iz bırakmadan halledilir. Cevaplarınız icin teşekkür ederim simdiden
Merhabalar
Proxy kurabilirsiniz .
Statik ip kullanmayın.
VPN kullanabilirsiniz.
Ücretsiz olanlarını kullanmayın proxy vs aldığınız sitelere veya ülkerlere dikkat edin veri tutmayan proxy sunucularını tercih edin.
Kişisel ulaşım araçlarından şahıs ile iletişim kurmayın.
Karşı tarafın sosyal medya şifresi vb yerlere proxy kullanarak giriş yapın.
Bir çok daha yöntem var araştırıp bulabilirsiniz.
İyi forumlar saygılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.