Android Samsung Telefon İMEİ

cearr45

Katılımcı Üye
23 Eyl 2009
883
1
ARkadaşlar elimde android samsung bi telefon var bunun imei numarası evdeki bi takozla değiştirmek istiyorum bu mümkünmü acaba yardımcı olabilcek varmı internette aradım ama işe yarar bişey bulamadım

mahvettin

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
371
0
Telefon modelini tam olarak soyle .. Ben anlatırım sana
Bide sim kart yuvasından bilgi ver..
Örnek : Samsung galaxy s3 mini çift sim kartlı gibi...

cearr45

Katılımcı Üye
23 Eyl 2009
883
1
TE=mahvettin;4659324]Telefon modelini tam olarak soyle .. Ben anlatırım sana
Bide sim kart yuvasından bilgi ver..
Örnek : Samsung galaxy s3 mini çift sim kartlı gibi...[/QUOTE]

Samsung grand neo tek sim usta çift degil

Cyber149143

Yeni üye
18 Eki 2014
11
0
kardeş root yapmak için kingo root veya vroot kullanabilirsin root yaptıktan sonra root explorer vs bir uygulama ile EFS klasörünün yedeğini alıp bilgisayarında değiştirebilirsin aynı yöntemlede geriye yüklersin ama kopyasını almaya unutma yoksa telefon mefta olur. risklidir.

bilgilendirme amaçlıdır ben ve TÜRK HACK TEAM sorumlu tutulamaz.

cearr45

Katılımcı Üye
23 Eyl 2009
883
1
kardeş root yapmak için kingo root veya vroot kullanabilirsin root yaptıktan sonra root explorer vs bir uygulama ile EFS klasörünün yedeğini alıp bilgisayarında değiştirebilirsin aynı yöntemlede geriye yüklersin ama kopyasını almaya unutma yoksa telefon mefta olur. risklidir.

bilgilendirme amaçlıdır ben ve TÜRK HACK TEAM sorumlu tutulamaz.

eyvallah sağolasın risk var diye zaten kendim pekbi kurcalamak istemiyom

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.