Çözüldü android site hackleme uygulaması ?

blatgod

Katılımcı Üye
16 Kas 2019
281
3
öncelikle selamlar, android üzerinden site hacklemem için bir uygulama varmıdır acaba

yanlış hatırlamıyorsam ByZehirx abimizin öyle bir uygulaması vardı fakat şuanda bulamıyorum yardımcı olurmusunuz.

- - - - - - - - - - - - - - -
FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU 🇹🇷

Moderatör tarafında düzenlendi:

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,644
6
1,605
Böyle bir uygulama yok maalesef. Ancak android platformlarda termux terminali ile çeşitli toolar kullanarak açıklar yakalayabilirsiniz

blatgod

Katılımcı Üye
16 Kas 2019
281
3
Böyle bir uygulama yok maalesef. Ancak android platformlarda termux terminali ile çeşitli toolar kullanarak açıklar yakalayabilirsiniz

istediğim uygulamayı buldum. konu kilitlenebilir.
- - - - - - - - - - - -
FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU 🇹🇷

Geçmiş yillara ait uygulamalarım var
Android 9 ve aşası için
Bunları bulman için açtigim konular listesine bakman lazım
Link https://www.turkhackteam.org/search.php?searchid=13790857
1 yıl içinde bu tarz konulu kendi uygulamalarımi test etmedim ama çalışıyorlardır.

aradığım konu sizin konunuz idi buldum teşekkür ederim.
https://www.turkhackteam.org/6286722-post1.html

Moderatör tarafında düzenlendi:

F3n1x

Yeni üye
12 Mar 2021
12
0
Telefondan Ve Bilgisayardan Aynı Şekilde Site Hackleyebilirsin. Bunun En Basit Yöntemi Termux Uygulamasına Sqlmap Toolunu Kurmak Forumda Nasıl Kullanıldığına Dair Konular Var Ordan Bakabilirsin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.