Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
2,054
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
14 Mar 2017
4,196
607
26
Sakarya
Abi dediğin gibi mobile o play storedeki uygulama yı indirdim beceremedim videoyu izledim yine olmuyor o yapboz kısmı çok karışık bi türlü kendi mobil wallpaper uygulamasını yapamıyorum bide reklam nasıl ekliycem kimlerle nasıl anlaşcam play storede yayınlamak istiyorum

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
2,054
35
Osmaniye 80
Silinen Hocam Acil Baksanız Birini Lazımda Forumdan

bunun bir cok yolu var demek isterdim ama talebiniz mümkün
daha önce Android sms Spy Hack yani bir başka android telefonundan Mesaj cekebiiliyorduk
bunu Systemin içindeki dosya yolu ile yapabilmiştik.
bunun için deleteSms. dosyasına erişmemiz gerek ama şuan sizin yapabileceginiz birşey yok

Osmaniye şehrine yakınsanız ve SMS sizin için ciddi birşeyse buyrun gelin ben size ancak bu şekil yardımcı olabiilirim. özel bir uygulama hazırlamamız gerek.

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
bunun bir cok yolu var demek isterdim ama talebiniz mümkün
daha önce Android sms Spy Hack yani bir başka android telefonundan Mesaj cekebiiliyorduk
bunu Systemin içindeki dosya yolu ile yapabilmiştik.
bunun için deleteSms. dosyasına erişmemiz gerek ama şuan sizin yapabileceginiz birşey yok

Osmaniye şehrine yakınsanız ve SMS sizin için ciddi birşeyse buyrun gelin ben size ancak bu şekil yardımcı olabiilirim. özel bir uygulama hazırlamamız gerek.

Peki Yapabilirmisiniz Lütfen Hocam Adama Söz Verdim Bildiğim Recovery Programları Attım Ama Bunlar Olmaz Diyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.