Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,051
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

IarceusI

Üye
12 Nis 2020
179
0
Cevap: Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

IarceusI dns,proxy kullani test ettinmi.
Bence sorunun ciddi ve bu durum termux ile alakali degildir diyede dusunuyorum.

Son bisey daha online ping ölcermisin kac cikacak paylas bizimle
İlginiz için teşekkürler
Farklı bir tool buldum onunla deneyeceğim.
Bu tool proxy listi kendinizin oluşturmasın izin veriyor. Önereceğiniz proxy list var mı? 28 k lık bir wordlist için kaç proxy gerekir? Teşekkürler
Bu arada pingim 19 ms çıktı

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,051
35
Osmaniye 80

İlginiz için teşekkürler
Farklı bir tool buldum onunla deneyeceğim.
Bu tool proxy listi kendinizin oluşturmasın izin veriyor. Önereceğiniz proxy list var mı? 28 k lık bir wordlist için kaç proxy gerekir? Teşekkürler
Bu arada pingim 19 ms çıktı

IarceusI

Ben pek pc kullanmiyorum sadece benimkisi tercube ile mantik cevabi.

chuck88

Yeni üye
18 Nis 2020
2
0

Bu tarz talepleri buradan
M3m0ry ile irtibata gecin.
Benim hastane islerim var ben yakin zamanda tum dosya arsivimi kendisine verecem.

Tabi benim guvenimi sarsmaz ve akilli bir cocuk olursa belki şirinleri gorur hesabindan

iyi günler hocam taburcu olmuşssunuz diye duydum tez sağlığınıza kavuşursunuz inşallah m3m0ry mesaj atmıştım yardımcı olamadı bahsettiğim konuyla ilgili müsait miydiniz acaba

13 May 2019
184
2

Hocam ben galaxy S3 I9300 e ligh... 7.1.1 ( bir şeydi ismini unuttum) onu yükledim farklı bir rom oldu bir de google uygulamalarını çalıştıran bir şey vardı roma onu da yükledim sonra da çalıştırdım güncellemeler denetleniyor... da kaldı yarın roma android 10 kuracağım ama siz en iyisini bilirsiniz sizce ne yapmalıyım?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,051
35
Osmaniye 80

Hocam ben galaxy S3 I9300 e ligh... 7.1.1 ( bir şeydi ismini unuttum) onu yükledim farklı bir rom oldu bir de google uygulamalarını çalıştıran bir şey vardı roma onu da yükledim sonra da çalıştırdım güncellemeler denetleniyor... da kaldı yarın roma android 10 kuracağım ama siz en iyisini bilirsiniz sizce ne yapmalıyım?

Samsung muhendisleri senin bu yaptiklarini duysa plaket yollarlar sana.

Stock rom neyine yetmiyor s3 o 4gb cani var neden aşiri yuklenme yapiyorsun yarin birgun fonksiyonlardan verim ve veri alamayinca screen hostlarinda bug oluşunca ne yapacaksin ?

Bence 2017 yada 2016 rom yukle dostum.
Her romuda tercih etme entresan bisey farkli romlan karsilasman.
KafamHeryerde

13 May 2019
184
2

Samsung muhendisleri senin bu yaptiklarini duysa plaket yollarlar sana.

Stock rom neyine yetmiyor s3 o 4gb cani var neden aşiri yuklenme yapiyorsun yarin birgun fonksiyonlardan verim ve veri alamayinca screen hostlarinda bug oluşunca ne yapacaksin ?

Bence 2017 yada 2016 rom yukle dostum.
Her romuda tercih etme entresan bisey farkli romlan karsilasman.
KafamHeryerde

Immm hocam Yumuşak tuğlalanma yani soft-brick yaşıyorum

Bir de ben Galaxy s3'ün orjinal romunu sevmiyorum gerek android işletim sistemi olsun gerek düzeni olsun

Son düzenleme:
13 May 2019
184
2

Hocam merhaba ben galaxy s3 e bildiginiz gibi lineage 7.1.2 romu indirdim birde opengapps indirdim ancak play store hariç butun google uygulamaları geldi ben şimdi bu kurulmuş google play hizmetlerini silip google play apk indirmek istiyorum nasıl yaparım telefonum rootlu

rI2chQ.png

rIee2c.png

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,051
35
Osmaniye 80

Hocam merhaba ben galaxy s3 e bildiginiz gibi lineage 7.1.2 romu indirdim birde opengapps indirdim ancak play store hariç butun google uygulamaları geldi ben şimdi bu kurulmuş google play hizmetlerini silip google play apk indirmek istiyorum nasıl yaparım telefonum rootlu

rI2chQ.png

rIee2c.png

Agam.
Imzasini degistirip denermisin.
Ismini dgistir. Apisini degistir xml dosyasini yeniden yapilandir.

Paket ismini araya bir iki harf koyarak dene.
Yuksek ihtimallen cozulecektir işi.
KafamHeryerde

Son düzenleme:
13 May 2019
184
2
Kafami buluyon.
Cihaza rom root yapiyorsun bunumu nasil yapacan diye soruyorsun.

Ilginç.

zztri ne düşünüyorsun bu hususta.

Hocam ben PC de ileri seviyeyim bu yüzden rootu bile pc ile yaptım ancak ben androidin icini pek bilmeyen biriyim biraz garip dogru :D

Hocalarım merhaba. Biraz script kiddie gibi olacagim ama herseyin basi bence script kiddie likten gecer
Bana termux icin instagram BRUTEFORCE nasil yapilir vercek var mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.