Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

safaksahin

Yeni üye
15 Haz 2019
2
0
merhabalar.forumu taradım. hatta interneti taradım ama bir cevap bulamadım.burda cevap bulabileceğimi düşünüyorum. ben cep telefonu kamerası ile ilgili bir şey sormak istiyorum. samsung galaxy s4 mini cep telefonum var. ben cep telefonu kamerası ile telefonu dikey pozisyonda tutup video çekerken telefonun videoyu yatay tutuyormuş gibi kaydetmesini istiyorum.yani kayıt esansında video görüntüsünün ekranda yatay yada dikey durması önemli değil de telefonun hafızasına kamera yatay tutuluyormuş gibi kaydetmeli. bu şekilde daha büyük en boy oranlı kaydı telefon dikey pozisyonda iken de yapabilirim. kamera ayarlarında bununla ilgili bir şey yok. bununla ilgili bir uygulama da bulamadım. bunu kayıt yaptıktan sonra videoyu döndüren programlarla yapabilirim ama o programlar video kalitesini , çözünürlüğü en boy oranını düşürüyor. istediğim şeyi nasıl yapabilirim bir fikriniz var mı acaba ?

DeallyFear

Yeni üye
11 Ağu 2018
33
0
Konya
Hocam telefondan wifi hack nasıl oluyor telefonu yakında rootlıcam termuxtan falan özel apk falan nasıl yapabilirim
HOCAM ŞÖLE Bİ WİFİ HACK PROGEAMI VARSA ATABİLİRMİSİNİZ ŞİMDI KARŞIDAKİ ADAMIN ŞİFRESİ ZEHİR MESELA PROGRAM DENİCEK 1. YERİNİ A,B,C,D,E... Z YE GELİNCE 2. YERE GEÇİCEK A,B,C,D,E SONRA 3. YERE BÖLE BİR UYGULAMA VARMI TEŞEKKÜRLER HOCAM TAKİPTEYİM

Mysounds

Yeni üye
12 Haz 2019
8
0
droidjackı gösterilene uygun bir şekilde kuruyorum ama apk yı oluşturuyorum karşıya atıyorum açtırıyorum ama benim arayüze düşmüyor onun telefonu napmam lazım

parinety

Yeni üye
16 Ocak 2019
16
1
Uranüs
İnternet de ne kadar araştırsam da bulamadığım bir konuyu sizi sormak istiyorum. Telefona gelen numarasız mesajları(kurum, kuruluş,ticari,mağaza,reklam) nasıl gelmemesini sağlarım, engellerim. Hem android için hem ios için, cevap verenlere şimdiden teşekkür ediyorum

Mysounds

Yeni üye
12 Haz 2019
8
0
droidjack

droidjack ve uygulama oluşturup karşımdakine yediriyorum uygulamayı açıyor falan ama benim arayüzüme düşmüyor onun teli sorun nerden kaynaklanıyor ?

İnternet de ne kadar araştırsam da bulamadığım bir konuyu sizi sormak istiyorum. Telefona gelen numarasız mesajları(kurum, kuruluş,ticari,mağaza,reklam) nasıl gelmemesini sağlarım, engellerim. Hem android için hem ios için, cevap verenlere şimdiden teşekkür ediyorum

Engelleme programları var. Google play store da bi araştır. Örneğin Ankara Belediyesinden veya Polis den gelen mesajları engelleyeceksin. Polis kelimesi veya Belediye kelimesini yazarsın. O uygulamanın spam kutusuna düşer.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
foruma alışamadım gitti/mobil girişlerim gözlen görülür şekilde çok azaldı.
arkadaşlar bugünlerde bir proje çalışması ve yoğun iş temposu ile başetmek zorundayım
inşallah en yakın zamanda bomba bir konu ile aktif olacam.
Android soru cevap konusunu boş bırakmayın askıya almasınlar konumuzu az kaldı zaten 100 sayfalık ender sayılan konu kategorisine girmemize. :)
80.Sayfa

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Bu dediğiniz konuyu actiniz mı?

bunumu diyorsun https://www.turkhackteam.org/google...el-android-x-spy-casus-uygulamasi-zehirx.html
yoksa uygulamanın 2.versiyonu için ek özellik mi ?

bu arada arkadaşlar mevcut konumuz
( Android Soru Cevap ) konumuz 100. Sayfaya ulaştıgında sizlerlen
paylaşmak istedigim çok güzel projeler var. en faydalı şekilde sizlerin yararına olacak bu projem
Android Hack Arşivim
Android Hack Arşivinden uygulama
Android Yeni Bir Uygulama
tam olarak ne yaparım bilmiyorum fakat benden sizlere güzel bir jest olacaktır ümit ediyorum

Android hakkında ise uygulama yapmayı bırakmadım malum iş güç bunlar engel oluyor bugunlerde foruma giriş cıkışlarıma ama bir yerde de anlam kazanıyor yoklugumuz cünkü forumda halen yıllar geçmesine rahmen ANDROİD HACK uygulama yapan arkadaşlar göremiyoruz bu konuda sıkıntımız büyük arada 1 2 tane cıkıyor ama havası alınmış balon gibi sönüyor buda hevessiz olmak yada hedeflenenden cok farklı bir Android HAck uygulaması cıkması ortaya sebep olabiliyordur
Android hack hakkındaki konulara FORUM olarak destek olursak hevesli arkadaşlarımızın hevesine söz etmeksek güzel şeyler olacagına inancım tamdır

diyeceklerim bu kadar Görüşürüz.

ediz ekiz

Yeni üye
10 Tem 2019
10
0
hocam öncelikle selamlar buralar da yeniyim spyNote gibi başka telefona sızma uygulaması var mı cevaplarsan sevinirim

hocam ilk başta lamer olarak değilde daha çok kendi uyg. yazıp nasıl bir işletim sistemine sızılır merak ediyorum (android olarak)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.