Android Sürümü Yükseltme

Cyberghost0

Yeni üye
17 Tem 2016
50
0
Arkadaşlar benim telefonun android sürümü 2.3.6. bunu yükseletme şansımız var, fakat yükseltirsek sıkıntı çıkarmı ?

Korkusuz35

Katılımcı Üye
1 Ocak 2010
486
0
kardeş güncelleme gelirse eğer telefonuna güncelleme ile yükseltme şansın var bu legal olan yol fakat telefonuna bakılırsa otomatik güncellemeler gelmeyen bir telefon olduğunu varsayıyorum buna görede illegal yola başvurucaz yani root . İnternetten root indirip telefonunu rootlat fakat bu işlem illegal olduğu için telefonunu garanti kapsamından çıkartıcaktır.

Cyberghost0

Yeni üye
17 Tem 2016
50
0
kardeş güncelleme gelirse eğer telefonuna güncelleme ile yükseltme şansın var bu legal olan yol fakat telefonuna bakılırsa otomatik güncellemeler gelmeyen bir telefon olduğunu varsayıyorum buna görede illegal yola başvurucaz yani root . İnternetten root indirip telefonunu rootlat fakat bu işlem illegal olduğu için telefonunu garanti kapsamından çıkartıcaktır.

telefonun zaten ahı gitti vahı kaldı garantisi devam ediyo olsa bile garanti telefonu kabul etmez :D

NAKKO

Üye
1 May 2016
61
0
kardeşim youtubeden video vardı root attıktan sonra bir program indiriyordun ordan yapıyordun suan aklımda degil olsaydı detaya inerdim zaten youtubeden izlemen daha faydalı olur

GhostBullet

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
698
0
dostum telefonuna eğer güncelleme gelmediyse sammobile den orjinal romları odinle flash larsın olmadı kafana göre cm romlardan birini flashla gitsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.