Android Tek Tuşla Root Atma // Videolu Anlatım

Mr Dexter

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
379
0

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
Ellerine sağlık senin sayende 1 yıldır yapamadığım şeyi 15 Dakikada yaptım. Teşekkür ederim :)

Mr Dexter

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
379
0

Eline Sağlık Kardeşim

Konu Şahane Root Bahane

Teşekkürler Arkadaşlar
:RpS_thumbsup:

Ellerine sağlık senin sayende 1 yıldır yapamadığım şeyi 15 Dakikada yaptım. Teşekkür ederim

Önemli Değil Dostum :RpS_thumbsup:

LG G4 İşe yarıyormu Dostum ?
Malesef Bilgim Yok :(

Adigeefe

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
614
9
Kafkasya
Malesef LG G4 e root atılamıyor bununda atabileceğini sanmıyorum sanırım 1-2 ay daha beklemem gerekicek birilerinin root dosyası yazması için -_-

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Çok iyi king root kurduktan sonra onu kaldirip superuser kurmayi da gösterin bence

Pozi534

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
398
1
bende atmıştım root sonra system ui çöktü onu düzeltmekle uğraştım bence rooot falan uğraşmayın gidin ios alın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.