Android Tek Tuşla Root Atma // Videolu Anlatım

sitha

Katılımcı Üye
11 Ara 2007
277
0
Bende hic ise yaramiyor böyle tek tusla root yapma app leri denedim hic biri yaramadi

Benim s5 war

byachrod

Üye
19 Nis 2014
133
0
Htc m7 var bende kingroot u kurdum root yetkisini aldi ama telefonu kapatinca root yetkisi gidiyor yardımcı olurmusunuz

CyberB

Üye
30 Nis 2016
118
0
istanbul
Sony/Htc Telefonlarınız Root Olmuyorsa Botloader Kilidini Açmayı Unutmayınız.
Bunu Videoda Söylediysen Kusura Bakma Video Silinmiş Galiba Eline Sağlık :)

kemalovic

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
359
0
Nereye
evet normalde bozar fakat garantiye gonderırsen unroot yaparsan bozmayabılır . ama sayac calısıyorsa bozar garantisi varsa hic root atma bence :=)

BeraadSpawN

Yeni üye
29 Ocak 2016
27
0
:twist hocam video linkini ve uygulama lınkını yenıler misin ? :inv

# Android Tek Tuşla Root Atma #

Artık,Android Telefonlarınıza Bilgisayar Kullanmadan Basit Bir Şekilde Root Atabilirsiniz.

İlk Olarak Kingroot Uygulamasını Buradan İndiriyoruz.

İndirmek İçin Tıkla

Daha Sonra İse Kurulumu Yapıyoruz.

Videolu Anlatım ;

https://www.youtube.com/watch?v=nyQkFGHA8tU

LUTFEN VİDEO VE UYG. LINKINI YENILERMISIN :RpS_scared:

elmahan

Yeni üye
25 Haz 2016
4
0
kingroot uygulamasını denedim pc uygulamasınıda denedim s3 kullanıyom yardım edermisiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.