Android Uygulama Takibi E-Posta KeylogApp

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
Merhaba
bir proje düşünelim

Platform:Android

(Düşünce)
Bir Android APK Uygulama
Proje Keylogger Programını taklit etmek olarak düşünebilirsiniz.

Düşünceyi Senaryo olarak yazarsak.

Apk içerisine kayıt edilen
@Gmail,@hotmail ve bir çok e-posta hizmeti veren iletişim ağına E-Posta gönderen uygulamamız olsa.
Mesela
1.WhatsApp
2.Telegram
3.Instagram

Bu 3 seçenek içinden
WhatsApp uygulamasını seçip 📌
WhatsApp üzerinden yapılan tüm yazışmalar görüşmeler ve paylaşımlar
E-Posta adresinize
İletiliyor olması sizce ?
Nasıl bir proje olur ????????????

Sadece tek bir uygulama üzerinden düşünülmeli.

SS almaya gerek yok ki.android de accesibilityservice(erişilebilirlik hizmeti) var.sadece bunun iznini alsa yeter.sonradan keyevent modülü ile telefonda ki tüm eventleri yakalayıp sunucuya gönderir.

hatta bu erişilebilirlik hizmetini kullanarak otomatik tıklama yapan ratlar kendine otomatik izin verebiliyor.aslinda çok tehlikeli bir service.

Şuan 14,haziran saat 02.30 a kadar test ettim projeyi stabil ve sorunsuz mail ile bildiriyor bana yani bu denemek oluyor ki ?
MobilKeyLog.Apk isimli bir apk projesi mümkün
Fakat mümkün olan projeyi hangi kapsamlı kullanıma sunabiliriz veya fonksiyonu hangi amaçlarla ekleyip özellik olarak kullanabiliriz buna bakmalıyız.

Kanıt

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,491
845
Wp anlarımda telegramın gizli sohbetlerde SS almana izin vermeyen bir eklentisi var onu çözmen gerekecek.

google play korumasınıda hesaba katarsak senin işin baya zor son dönemlerde marketlerde artan tehditlerden sonra önlemleri çok sıkı aldılar.

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,735
1,084
Evren
Wp anlarımda telegramın gizli sohbetlerde SS almana izin vermeyen bir eklentisi var onu çözmen gerekecek.

google play korumasınıda hesaba katarsak senin işin baya zor son dönemlerde marketlerde artan tehditlerden sonra önlemleri çok sıkı aldılar.
SS almaya gerek yok ki.android de accesibilityservice(erişilebilirlik hizmeti) var.sadece bunun iznini alsa yeter.sonradan keyevent modülü ile telefonda ki tüm eventleri yakalayıp sunucuya gönderir.

hatta bu erişilebilirlik hizmetini kullanarak otomatik tıklama yapan ratlar kendine otomatik izin verebiliyor.aslinda çok tehlikeli bir service.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
Devrem Şunuda Unutmakı Wp de tek seferlık fotoraflar ss alınmıyor Bunllarıda hesaba katmalısın Ama Konu Ve Proje Devrrım gıbı olmuş eline saglık

Fotoğraflar ile ilgili bir fonksiyondan bahsetmedim zaten ve inan düşünmedim de.
Eğer düşünürsek ?
WhatsApp uygulaması ScreenShot Ekran fotoğrafı alınırsa projeyi çalıştıran her cihazda "Telefon" görüntüyü Galeriye aktarır eğer galeriyi atlatirsa GoogleFotograflar uygulaması yakalar + Ayrıca uygulamanın kullanimindan dolayı uygulamakullanımverisi yani MB yükselir bu durum CPU ve Sistemin yoğun çalışmasına neden olarak "Kapanma,Donma,Kasma" gibi sonuç ortaya çıkartır ki ben 10MB bu işi bitirmeyi planlarım stabil seri sorunsuz bir proje olur.

6 May 2021
60
16
Fotoğraflar ile ilgili bir fonksiyondan bahsetmedim zaten ve inan düşünmedim de.
Eğer düşünürsek ?
WhatsApp uygulaması ScreenShot Ekran fotoğrafı alınırsa projeyi çalıştıran her cihazda "Telefon" görüntüyü Galeriye aktarır eğer galeriyi atlatirsa GoogleFotograflar uygulaması yakalar + Ayrıca uygulamanın kullanimindan dolayı uygulamakullanımverisi yani MB yükselir bu durum CPU ve Sistemin yoğun çalışmasına neden olarak "Kapanma,Donma,Kasma" gibi sonuç ortaya çıkartır ki ben 10MB bu işi bitirmeyi planlarım stabil seri sorunsuz bir proje olur.
Güzel proje Yaparsan cok iyi olur eline koluna saglik

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
Eğer tamamlarsan gerçekten bir devrim olur 👍

"tamamlarsan" Tamamlanırsa olarak cevaplayım.

Tamamlanamadı :) uzun süre oldu hatta sistem olarak çalışıyor yani görsel de olduğu gibi çalışıyor ancak
Yetmez diyerek yeni fonksiyonlar yani özellikler ekleyerek kullanıcı erişimini geniş kapsamlı veri erişimine kadar yetkililensin yani görsel ekleme olsun gibi :)

Sonuç cidden güzel proje ama uzun süredir dosyasını açmıyorum :(

Ama söz bu hali ile de olsa size en yakın zamanda kullanmanıza uygun halini paylaşacağım.

İşim mi zor tanımıyorsun beni senin o mesajı yazdığın tarih saat zaman diliminde biz zaten kullaniyorduk ve forumdaki sizlerin en uygun anlaşılır ve zarar görmeden kullanıp deneyimlemeniz için uğraşıyoruz biz :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
uzun zamandı devam edilmeyen projenin kapıları aralanmış gibi :)
üstadın projeyi tamamlıcağına inanıyorum. rica etsem eklenen özellikleri ve çalışan özellikleri güncel haliyle paylaşır mısın.

Saate dikkat et

Bu proje Keylog ve email benim telefonum tarafından benden bağımsız gönderiyor yani bilgi çekiyor uyg sorunsuz çalışıyor ama insanların deneyimli yeceği tarzda değil (di)

Şuan dışarı çıktım eve döndüğümde biter inşallah.

@The Gölge

En son X-Spy Build Rat App projesi çok uzun sürmüştü 4 5 ay bide bu heralde uzun süreli projeler sağlam oluyor.

Ama cidden kolay bir proje ile uğraştığımı hiç hatirlamiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.