Android Virus 2.versiyon DEV KONU by zehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'WXR

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
666
0
Ellerine saglik ya karşı tarafinda mesaj hakki yoksa ne olcak hocam onu merak ettim ama bana da yollarsan sevinirim hocam

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
yok hocam bana kiyak yapmamistiniz. bi ara vercem dediniz ama ses seda cikmadi :/ Ozelden msj attim ama cvp vermediniz. Nyse onemli degil hocam siz varsiniz o bize yeter :) Ellerinize saglik

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80
yok hocam bana kiyak yapmamistiniz. bi ara vercem dediniz ama ses seda cikmadi :/ Ozelden msj attim ama cvp vermediniz. Nyse onemli degil hocam siz varsiniz o bize yeter :) Ellerinize saglik

yau hep aklimdasin sen
ama niye seni unutuyom anlamadim.

acaba seni kardesim olarak gordugum icinmidir

TheC4RB0N

Katılımcı Üye
4 Nis 2016
562
0
Ankara
Sevgili arkadaşlar Herkeze sıra gelir illaki beklemeyi bilin yeter sıranızı gelince sahip olacaksınız ByZehirX komutanım sözünde durur
Np1Y6a.jpg

Android virüsü 2 serisi denenmiş test edilip çalıştığına dair tam puanı haketmiştir

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80
[ı]sevgili arkadaşlar herkeze sıra gelir illaki beklemeyi bilin yeter sıranızı gelince sahip olacaksınız byzehirx komutanım sözünde durur [ımg]http://i.hizliresim.com/np1y6a.jpg[/ımg]
android virüsü 2 serisi denenmiş test edilip çalıştığına dair tam puanı haketmiştir
[/ı]

sırası ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.