Android virüs

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Bir çok insan telefonlarında antivirüs barındırmamaktadır. Bu durum işi daha kolaylaştırırken Kwetza adlı araç sayesinde herhangi bir orijinal .apk'nın içerisine yapmış olduğunuz virüsü gizleyebilirsiniz.

UquRQuieT

Üye
17 Mar 2018
73
0
Merhaba,
Bir çok insan telefonlarında antivirüs barındırmamaktadır. Bu durum işi daha kolaylaştırırken Kwetza adlı araç sayesinde herhangi bir orijinal .apk'nın içerisine yapmış olduğunuz virüsü gizleyebilirsiniz.
Ben zaten msfvenomla orjinal apk birleştiriyorum uygulamanın imzasınıda play storede bulunan bir uygulamanın imzasını koyuyorum ama taratmada tamamen 0 a inmiyor.

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Zip içinde koymak sadece tarayıcıdan indirirken işe yarar kurarken yine yakalanır ve apk için crypter var mı? Ben araştırdım ama sonuç bulamadım link atar mısınız?

Kusura bakmayında cevap yazmış olmak için yazıyorsunuz bende biliyorum o bölümleri ama android için sordum orda genelde pc için bahsediliyor

Virüsünüzü bilgisayara atın açmadan crypter yardımı ile FUD işlemi yapabilirsiniz . .zip belgesine koymanız , kişinin başarıyla dosyayı indirmesine , tarayıcıda, zararlı bir dosya olabilir uyarısına düşmemesini sağlar . Eğer sağlam bir uygulama kullanıyorsanız , açtıktan sonra sıfırlamakta başka bir şey etki etmeyecektir ...

Son düzenleme:

UquRQuieT

Üye
17 Mar 2018
73
0

Virüsünüzü bilgisayara atın açmadan crypter yardımı ile FUD işlemi yapabilirsiniz . .zip belgesine koymanız , kişinin başarıyla dosyayı indirmesine , tarayıcıda, zararlı bir dosya olabilir uyarısına düşmemesini sağlar . Eğer sağlam bir uygulama kullanıyorsanız , açtıktan sonra sıfırlamakta başka bir şey etki etmeyecektir .Bu arada yardıma ihtiyacı olan sensin , bizim ise mesaj sayısına ihtiyacımız YOk . Bura da sana yardımcı olmaya çalışıyoruz .
Ben apk dosyasına nasıl crypter yapıcam bana crypter linki atın bunu bilmiyorum. Yoksa windows için kullanılan crypter la olur mu?

UquRQuieT

Üye
17 Mar 2018
73
0

Undetected bölümüne bakabilirsiniz . Ek olarak buraya bakın . Bir de .apk dosyasını bir dosyaya ve başka bir şeye binder işlemi yaparsanız daha iyi olacaktır .
Benimle dalgamı geçiyorsunuz? bu crypterlar exe için

Kardeşim ben sana android için apk için soru soruyorum bana neden darkcomet için yapılmış bir video atıyorun ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.