Android Wi-Fi araçları neden çalışmıyor?

Treny

Üye
22 Ağu 2017
138
4
İstanbul
Merhaba arkadaşlar birçok android Wi-Fi aracı artık çalışmıyor örnek:
zANTİ, dSploitA, rpspoof, Bugtroid FREE,
Network Spoofer.

Bu uygulamaların ortak amacı ortadaki adam saldırısı yapmaktır merak ettiğim bu programlar artık neden çalışmıyor ve bir çözümü var mı?

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
İşemlerini Durdurdular diye biliyorum gerçi Network Spoofer halen aktif olması lazım geçen haberde okuduydum hacknews diye bir yerdi galiba linki bulursam buraya da atarım.

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
891
55
word.exe
Merhabalar;

Kullandığınız uygulamalar fixlenmiş olabilir, sürüm uyumsuzluğu tespit edilmiş olabilir, güncel değildir. Wi-Fi saldırı araçları genel olarak Android üzerinden pek etkili olmuyorlar. Yani benim size önerim eğer Wi-Fi saldırı yapacaksanız bunu Windows ya da Linux işletim sistemlerinde yapmanız olacaktır. Bunun için ''Jumpstart'' ya da ''Dumpper'' araçlarını kullanabilirsiniz.

Saygılarımla.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Merhaba arkadaşlar birçok android Wi-Fi aracı artık çalışmıyor örnek:
zANTİ, dSploitA, rpspoof, Bugtroid FREE,
Network Spoofer.

Bu uygulamaların ortak amacı ortadaki adam saldırısı yapmaktır merak ettiğim bu programlar artık neden çalışmıyor ve bir çözümü var mı?
merhaba bettercap kullanabilirsin

Treny

Üye
22 Ağu 2017
138
4
İstanbul
Merhabalar;

Kullandığınız uygulamalar fixlenmiş olabilir, sürüm uyumsuzluğu tespit edilmiş olabilir, güncel değildir. Wi-Fi saldırı araçları genel olarak Android üzerinden pek etkili olmuyorlar. Yani benim size önerim eğer Wi-Fi saldırı yapacaksanız bunu Windows ya da Linux işletim sistemlerinde yapmanız olacaktır. Bunun için ''Jumpstart'' ya da ''Dumpper'' araçlarını kullanabilirsiniz.

Saygılarımla.
Hepsi mi fix yedi kanka hepsi çalışmıyor cSploit ve zANTI'de işlem yapmaya çalıştığım zaman Wi-Fi gidiyor daha doğrusu Wi-Fi simgesinin üzerinde ünlem işareti çıkıyor ve Wi-Fi'ye bağlanan tüm cihazların interneti gidiyor

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
891
55
word.exe
Hepsi mi fix yedi kanka hepsi çalışmıyor cSploit ve zANTI'de işlem yapmaya çalıştığım zaman Wi-Fi gidiyor daha doğrusu Wi-Fi simgesinin üzerinde ünlem işareti çıkıyor ve Wi-Fi'ye bağlanan tüm cihazların interneti gidiyor
Benim bildiğim çoğu yazılım işlemlerini durdu. Yani dediğim gibi Android üzerinden eskiden çok popülerdi, ancak şimdi bu işlemler dediğim gibi Windows hatta Windows'u da geçin Kali üzerinden gerçekleştiriliyor. Benim şuanda bildiğim android için Wi-Fi saldırı aracı yok. Bildiklerim de geçenlerde fix yemiş ya da faaliyetlerini durdurmuş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.