Android X-Logger.apk Çok yakında burada

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,364
Alakası yok benim lafım ayrı bir konu üzerine. Kendini bu tarz spy uygulamaları kullanmak için muhtaç hisseden güven sorunu yaşadığını anliyacak kadar bilinçli ama cesareti olmayan özel insanlardan bahsettim :) bulur onlar beni.

Bu arada bugünlük bu kadar tükendim yoruldum artık. Gerisi yarına

Hocam tesadüfe bakın ben de özel insanmışım yaaaaa

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
Hocam uygulamayi nerden indirecez
Uğraşıyoruz bitirmek için. Test analiz + GitHub. Yapilacak iş bitmiyor normalde 2 gün önce bitmesi gerekti. Bitmedi bide dün akşam üstü fark ettim büyük bir hesap hatası ve kod hatası yapmışım çalısmasina veya bitirilmesine engel değil ama kontrolsüz dengesiz çalışma yapar ilerisi için bide kafasına göre telefon seçer çalısma ortamı için. Android 8 de çalışmaz

Elinize Sağlık pc içinde gelecekmi pc içinde apk rat oluşturmak için

Pc için piyasada zaten mevcut rat projeleri var.
Biz pc olayına gerek duymadan yapmanın pesindeyiz.
Hem Port iplog gibi zor işlevleri bu forumda kaç kişi rahat geçebilir ? Bu çocuklar port ip udp tcp protokollü ve zahmetli işleri yapmasın bir program kurabilmek için boşa günlerini heba etmesinler ve biz forum içi eglencesine forum dısı farklı yol izlemek adına kendimiz calıyoz kendimiz oynuyoruz gibi düşün.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.

Özellik eklemeye devam ediyoruz
Az kaldi ve bu sefer sınır yok test yok demo yok. Uzun zaman kullanacağınız bir uygulama. Ve daha eklenecek çok özellik var mesela
SpyMod

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
Sonunda beni TCP ile UDP Protokolü ile ip adres ve port server kurdurttunuz.
TCP Server ile veri transferi işlemi 2 dk önce bitti son testi yaptim. İpadres ve port üzerinden bu arada port açmaniza gerek yok o işi ben hallettim. X-Logger uygulamasına daha entegre etmedim akşam belki video cekeriz sadece TCP Protokolü nasıl çalışıyor.

Akşam şenlenecek burası :)

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,310
352
Sonunda beni TCP ile UDP Protokolü ile ip adres ve port server kurdurttunuz.
TCP Server ile veri transferi işlemi 2 dk önce bitti son testi yaptim. İpadres ve port üzerinden bu arada port açmaniza gerek yok o işi ben hallettim. X-Logger uygulamasına daha entegre etmedim akşam belki video cekeriz sadece TCP Protokolü nasıl çalışıyor.

Akşam şenlenecek burası :)
abi birşey sorucam karşıdaki çakmasın diye bir arayüz açılacakmı uygulamada öyle bir seçenek varmı uygulamayı açtığında bir hata veya arayüz açılacakmı

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
abi birşey sorucam karşıdaki çakmasın diye bir arayüz açılacakmı uygulamada öyle bir seçenek varmı uygulamayı açtığında bir hata veya arayüz açılacakmı

bu konuda detay soruları sorulmasın lütfen cünkü konusunu açtığımda detaylı bir anlatım açıklama yazılacak.
ama siber zorbalık nasıl yapılabiliyor gibisinden başlayıp java jar class dosyalarına kadar anlatılacak. PROJE Github üzerinden paylaşıldığında burada sizlerle paylaşacagım anlatım detay ve daha detay yazısını sanmıyorum ki 10, 20 dakikada yazarım sadece metni hazırlamak yarım günümü alabilir.
çünkü çok fazla fonksiyon barındıracak tek tek anlatım yapmam gerekecek. emin olun forum hayatınızda öyle bir metin resim detay anlatımı görmemiş olacaksınız.

ben hepinizden daha fazla heycanlıyım bakmayın ordan sakin durduguma bende o günü ipne çekiyorum yani :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
1.Resim

Ekranda değişiklik oldu.
Cloud Save kaldırıldı yerine "App info" eklendi.
"Spy/Mod" ise bizi "Injection" paneline götürüp "TCP Server"/"Firebase Server"/ şuan eklemesim ama "Airtable Data" eklenecek sonuç 3 adet veritransferi yapabilecek injection bağlantısı yapılabilecek.

TCP Server biliyorsunuz veri transferini anlık yapar. Yani bir buluta transferi ile gerçekleştirmez bu hızı kullandığı "PORT" servisi ile yapar. Konuda detaya girilecek.

UDP ve TCP bu iki arkadaş genellikle pek ortaliklarda dolaşmazlar ama çok sağlam iş bitirici huyları vardır dünyanın verisini toplar çeker gık demez öyle delikanlı arkadaşlardir. TCP ve UDP forum dışı projelerimde çok fazla kullanırım. Bunları hiç kullanmadım forumda ama bu ilk olacak. Çünkü bunlar veritabanı degiller konuda detaya girerim ama firebase Airtable veya php, MySQL+ sql bunlar istenilen veriyi farklı talep eder saklarlar ama TCP ~ UDP Protokol bağlantısı olduğundan işlemi farklı gerçekleştiriler. Konuda detaya gireceğiz.

Kenan34

Yeni üye
7 Haz 2022
23
1
Uğraşıyoruz bitirmek için. Test analiz + GitHub. Yapilacak iş bitmiyor normalde 2 gün önce bitmesi gerekti. Bitmedi bide dün akşam üstü fark ettim büyük bir hesap hatası ve kod hatası yapmışım çalısmasina veya bitirilmesine engel değil ama kontrolsüz dengesiz çalışma yapar ilerisi için bide kafasına göre telefon seçer çalısma ortamı için. Android 8 de çalışmaz
Hocam çalismalarinizin başarili olmasini dillerim benim uygulamaya ihtiyacim var spy savar olarak telefonumda kullanmayi düşünuyorum

mrkrdg12

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
322
7
Trakya
@ByZehirx Yapmış olduğun işleri 2017'den beri takip ediyorum gizliden gizliye hayranınım diyebilirim gerçekten müthiş bir insansın ANDROİD senden çok çekti bu zamana kadar :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.