Android'e rom atma

taner2112

Yeni üye
28 Eki 2012
47
0
Bu konuda bir çok yazı gördüm fakat kimse resimli videolu anlatmamış bu konuda yardımcı olabilicek var mı arkadaşlar

Not: Telefonum galaxy wonder

Limitless1

Üye
6 Nis 2013
104
0
kardesım bıraz arastırman lazım bınlerce room var kıseye ozel onlar bazısı performans ıster bazısı sarj roomu ıster bazısı oyun roomu ıster
*jelly bean var
*CyanogenMOD var
*supreme var
*Ben kendı yaptıgım roomu kullanıyorum sen bı arastır bellı bı ucret karsılıgındada sanada yapabılırım ama para vermek ıstmyrm dersen arastır

taner2112

Yeni üye
28 Eki 2012
47
0
hocam cwm yüklemeye karar verdim fakat nasıl ? anlatırsan çok makbule geçecek face falan varsa daha rahat olur ama istemezsen burdanda anlatabilirsin

Limitless1

Üye
6 Nis 2013
104
0
cwm yuklemedn olmaz zaten cwm dosyasını sd kartın ana dızısıne at teli kapat her telefonun kendıne ait kombinasyonu vardır telefonu recovery modda acman ıcın Ses açma+home+güç tuşuna aynı anda basılı tut oledır snnkıde herhalde recovery ekranı gelen kadar ordan install zip from sd card/choose zip from sdcard dosyası bul ordan sec rebot system now de tamamdır işlem

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Bu konuda bir çok yazı gördüm fakat kimse resimli videolu anlatmamış bu konuda yardımcı olabilicek var mı arkadaşlar

Not: Telefonum galaxy wonder

Stock ve custom rom var.Onun disinda cynagen mod var...Cynagem mod google romudur...stock rom orjinal romdur...custom rom orjinali silip baska romlardir...custom rom iyidir her zaman

100leech

Üye
11 Haz 2016
229
0
öncelikle mete erpek candır pp yi beğendim ikinci olarak telefonuma note 4 romu ve s6 romu attım not 4 romunu 1 yılı aşkın kullandım 6.aydan sonra kasma yaptı ve sürekli hale geldi bu zamanla sonra s6 attım birkaç aya kalmadan o da aynı şekilde iu anda note 2 orıjınal romu kullanıyorum 0 kasma en iyisi bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.