ANDROİD'te Para Kazanma Basit.

Denedim Ve;

• Kullanılan toplam oy
    9

idriskarasu473

Yeni üye
22 Nis 2015
8
0
Merhaba Android Oyuncuları;
Hepimizin Mutlaka Severek Oynadığımız Oyun Veya Kullandığımız Bir Uygulama Vardır.
Ve Şüphesiz Bu Oyun Ve Uygulamaların En Sıkıcı Yeri Uygulama İçi Satın Alımlardır .
Şimdi Size Anlatacağım Kısa Bir Yolla Bu Sıkıntıyı Ortadan Kaldırıp Uygulama İçi para
Kazanabilir Ve Altın/Elmas/Gem vs. alabilir Veya Oturduğunuz Yerden Nakit Kazanabilirsiniz.

1.Adım= Google Play Storeden "WHAFF REWARDS" Adlı Uygulamayı Cihazınıza Yükleyiniz .

2.Adım= İndirdiğimiz WHAFF REWARDS Uygulamamızı Açıyoruz Ve Sonrasında Önümüze
Gelen Ekranı Atla diyerek Hızlıca Uygulamamıza geçiyoruz.

3.Adım= Sağ Üst Tarafta Olan "OTURUM AÇ" Butonuna Tıklıyoruz. Sonrasında Facebook
Hesabımızdan Bağlanıp Gelen Onaylamalara Evet diyoruz.

4.Adım= Onaylamalara Evet dedikten Sonra Bekleyiniz. Sonra Karşınıza Bi ekran Gelecektir...
Oraya """AG68916"" yazarak 0.30$ ile Başlayın.

5.Adım Orada bulunan Uygulama Ve Oyunları indirip 2 günde 12$ yapabilirsiniz.
Bu Paranızı Dilerseniz Paypala Aktarıp Nakit Çekebilir . Yada Google play Kodu alıp Uygulama İçi 10$ a Sahip Olabilirsiniz.
Bu Uygulama İle Xbox Live Gift Card,
PlayStation Store Gift Cards,
Amazon Gift Card,
Google Play Gift Cards,
Steam Gift Card,
Facebook Gift Card,
iTunes GIft Card
Ve Paypal*
Alışveriş Yapabilirsiniz.
Bu paranızı Hergün Artırabilir Ve Çok Kazanabilirsiniz Mesela ben 126$ yaptım. Size de BOL ŞANSLAR........

sentez006

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
680
0
Aynen Böyle Uygulamaranda tamam Tableti doldururz Uygulama İle Ama Paramızı Nakite Çevirebiliriz Miyiz ?

kralbaba132

Yeni üye
21 Haz 2015
26
0
Beyler arkadas sallamıs uye gelsın dıye gunde en fazla 0.80 $ fln kazanırısınz kendım kullanıcısıyım . BR25499 kullanrsanız hepımız 0.30$ baslarız sımdıden tesekurler

€r@y

Kıdemli Üye
20 Nis 2015
3,942
0
bir o eksik kalmıştı zaten anndroid ile para kazanma birde yandex ile vardı para kazanma

sentez006

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
680
0
ama ne kadar güvenilir herkes bi şey yaz sonra para kazanmaya başla diyo bi şey yazmadan kazanamıyor muyuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.