Animasyon yapmak

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
Arkadaşlar animasyon filmler yapmak istiyorum ancak bu konuda fazla bilgim yok..Ama bir programı gördüğümde onu hemen anlayabiliyorum..Bana önereceğiniz makaleler ve programlar varmı ??

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri

3ds ve mayanın indirme linki elinde mevut mu ?
ben bunları aradımda 1 senedir indirme linkini bulamadım :D

bu maya ;

Autodesk 3D Maya v2014 Free With Crack & Patch Download

bu 3dsmax ;

Autodesk 3ds Max 2013 (x86 & x64) Full + Crack | Prageeth Soft Solution

buda AUTODESK 2013 ALL PRODUCTS ACTIVATOR;

AUTODESK 2013 ALL PRODUCTS ACTIVATOR (X32 & X64) WINDOWS + MAC - Full Version | Free Download Crack Serial All Software

her şey post içinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Not; kendim indirdim kullanmaya çalışıyorum :D

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
bu maya ;

Autodesk 3D Maya v2014 Free With Crack & Patch Download

bu 3dsmax ;

Autodesk 3ds Max 2013 (x86 & x64) Full + Crack | Prageeth Soft Solution

buda AUTODESK 2013 ALL PRODUCTS ACTIVATOR;

AUTODESK 2013 ALL PRODUCTS ACTIVATOR (X32 & X64) WINDOWS + MAC - Full Version | Free Download Crack Serial All Software

her şey post içinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Not; kendim indirdim kullanmaya çalışıyorum :D

Kardeşim dalga geçme benimle senide dalganın içine sokarım.
Adam akıllı söyledim, çok güncelliyorsunuz konuyu o kadar bana tın değil uyarı alırsanız bana ne ala ala :RpS_glare:
Not: Prog içinde saol :RpS_cursing:

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
Adam akıllı söyledim, çok güncelliyorsunuz konuyu o kadar bana tın değil uyarı alırsanız bana ne ala ala :RpS_glare:
Not: Prog içinde saol :RpS_cursing:

Bu lafı sanal alemde o kadar cok duydumki >>realde karşıma çıkıpta söyleyeni göremedim bir türlü .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.