Anka Underground Kulübü ALIMLAR !!! KAPALI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
189
Atatürk'ün izinde

f9hz3st.png

KULÜP ALIMLARIMIZ KAPALIDIR
34o5305.png

CloR
74dkl6r.png

Underground kulübünde başarı gösteren kişiler Anka Red Team bünyesine katılmaya hak kazanır ve "Anka Red Team Junior" olarak terfi alırlar.

c9t7q8c.png

Kulüp tamamen Anka Red Team Manifestosu geçerlidir. Aktiflik süresi düşük ve verilen görevleri yerine getirmeyen üyeler kulüpten uzaklaştırılacaktır.
m6yzlwb.png

TELEGRAM - DİSCORD

fqdp809.png

Gokdogan1336

P4$A
THT|Cobra
ArchieN
Xowly
DaPPeR04
Korkusuz Kaptan
erdnbx
X-CİHANGİR

TSRooT

tidyio0.png

Başvuru formunu kulüp lideri clor'a özelden eksiksiz bir şekilde göndermeniz gerekmektedir.

KULÜP İMZASI

py22fjy.png

Kulübün genel sorumluluğu @M3TA'ya aittir

Alımlar kapalı ise neden bunu yayınlıyorsunuz ve insanları boşu boşuna heveslendiriyorsunuz mesela ben heveslendim bir baktım alımlar kapalı yazıyor ve daha dün gece yazmışsıniz yani??

THT|Cobra

Katılımcı Üye
12 Mar 2021
367
240
Sen Nerde İstersen Ordayım
Alımlar kapalı ise neden bunu yayınlıyorsunuz ve insanları boşu boşuna heveslendiriyorsunuz mesela ben heveslendim bir baktım alımlar kapalı yazıyor ve daha dün gece yazmışsıniz yani??
KARDEŞİM UNDERGROUND TEAMDİ O ZAMAN ALIMLAR VARDI ŞUAN KLÜBE ÇEVRİLDİ TEAM OLDUĞU ZAMAN ALIMLARA GİRSEYDİN 2. OLARAK KONUŞMALARINA DİKKAT ET BU FORUMU SORGULAMAK SANA DÜŞMEZ!!!

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
189
Atatürk'ün izinde
KARDEŞİM UNDERGROUND TEAMDİ O ZAMAN ALIMLAR VARDI ŞUAN KLÜBE ÇEVRİLDİ TEAM OLDUĞU ZAMAN ALIMLARA GİRSEYDİN 2. OLARAK KONUŞMALARINA DİKKAT ET BU FORUMU SORGULAMAK SANA DÜŞMEZ!!!
1. Ben sadece duygu düşünce özgürlüğümü kullanarak duygu ve düşüncemi ifade ettim 2. Benim düşünve özgürlüğüm var buna kimse karışamaz ayrıca forumu sozgulayabilirim böyle bir hakkım var ama sorgularken saygı ve ahlak çercevesinin içinde kalırsam sorgulama hakkım var ve bende saygı ve ahlak çerçevesinin içinde kalarak düşünce özgürlüğümü kullandım

THT|Cobra

Katılımcı Üye
12 Mar 2021
367
240
1. Ben sadece duygu düşünce özgürlüğümü kullanarak duygu ve düşüncemi ifade ettim 2. Benim düşünve özgürlüğüm var buna kimse karışamaz ayrıca forumu sozgulayabilirim böyle bir hakkım var ama sorgularken saygı ve ahlak çercevesinin içinde kalırsam sorgulama hakkım var ve bende saygı ve ahlak çerçevesinin içinde kalarak düşünce özgürlüğümü kullandım
Sorguladığın Kişi yönetim üyesi dikkatini çekerim!!

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
189
Atatürk'ün izinde
Sorguladığın Kişi yönetim üyesi dikkatini çekerim!!
Ben yönetim üyesini sorgulamıyorum sadece anlayamadığım şey bugün gece 12 saatlerinde duyuru yapılmış ve onun sabahı da kapatılmış çok kısa sürmüş ben bunu eleştiriyorum lütfen neyi eleştirdiğimi anlayıp daha ünlemsiz capslok suz ve düzgün konuşabilirseniz sevinirim.

THT|Cobra

Katılımcı Üye
12 Mar 2021
367
240
Ben yönetim üyesini sorgulamıyorum sadece anlayamadığım şey bugün gece 12 saatlerinde duyuru yapılmış ve onun sabahı da kapatılmış çok kısa sürmüş ben bunu eleştiriyorum lütfen neyi eleştirdiğimi anlayıp daha ünlemsiz capslok suz ve düzgün konuşabilirseniz sevinirim.
alımlar hiç açılmadı alımlar underground team iken açıktı şuan klüp ve şuan yeterli üyemiz var üyeler azaldiğinda alımlar tekrardan açılacaktır o zaman girersin

clor

Üye
12 Tem 2021
161
307
N. :17
Bak dostum underground zaten olan bir şey ve alımları da kapalı bu yayınladığım şey underground teamin artık kulüp olacağı ve kulüp içerisinde ki işleyişler nelerdir onun hakkında bilgi. Fark ettiysen en üste ALIMLAR KAPALI yazıyor onu da görmediyse png halinde ALIMLARIMIZ KAPALI yazıyor. Gece saat 12 de açılırken konu zaten alımlar kapalı olarak açtık bu bir duyuru niteliğindedir alımlar ne zaman açılırsa o zaman orda ki ALIMLAR KAPALI yazısını ALIMLAR AÇIK şeklinde değiştireceğiz o zaman dm yolu ile bana bilgilerini iletebilirsin değerlendirme sürecinden sonra sana geri dönüş yapılacaktır. Ayrıca tabii ki de haklı olduğun konularda eleştiri her zaman yapabilirsin fakat konuyu çok yanlış anlamışsın bu yüzden daha fazla polemik yapmanın anlamı yok.

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
189
Atatürk'ün izinde
Bak dostum underground zaten olan bir şey ve alımları da kapalı bu yayınladığım şey underground teamin artık kulüp olacağı ve kulüp içerisinde ki işleyişler nelerdir onun hakkında bilgi. Fark ettiysen en üste ALIMLAR KAPALI yazıyor onu da görmediyse png halinde ALIMLARIMIZ KAPALI yazıyor. Gece saat 12 de açılırken konu zaten alımlar kapalı olarak açtık bu bir duyuru niteliğindedir alımlar ne zaman açılırsa o zaman orda ki ALIMLAR KAPALI yazısını ALIMLAR AÇIK şeklinde değiştireceğiz o zaman dm yolu ile bana bilgilerini iletebilirsin değerlendirme sürecinden sonra sana geri dönüş yapılacaktır. Ayrıca tabii ki de haklı olduğun konularda eleştiri her zaman yapabilirsin fakat konuyu çok yanlış anlamışsın bu yüzden daha fazla polemik yapmanın anlamı yok.
Tamamdır sorumu yanıtladığınız için teşekkür ederim fakat bir sorum var benim işletim sistemi kali usb boot ben bunla kulübe katılabilirmiyim ve siz eğitim veriyormusunuz kulüpte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.