AnKeBuT İndex Maker // 'AnKeBuT

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Herkese merhaba arkadaşlar.
İndex kulübü için açmış olduğum free host bazı nedenlerden dolayı kapandı.
Ben de hem sizlere kolaylık olsun hem de rahatça index yapabilin diye her ikisini tek programda birleştirdim.
İndexinizi yapacaksınız, hiç bir ek programa ihtiyaç duymadan aynı panelden indexinizi upload edeceksiniz.
Bu hostun da kapanmaması için güvenlik amaçlı login paneli ekledim arkadaşlar.

NOT : Yeni Sürüm Yayınlanmıştır...

NOT: Kodları şifrelediğim için virüs taramasında bi kaç tane anti virüs görüyor. İstemeyen kullanmasın :)

K.Adı : admin
Pass : tht1453

vEgqyR.png

1yYX7D.png

LapLG1.png

rQg7yM.png

Pq5gGQ.png

ZDL0nZ.png

l7kV4b.png

VVlbBr.png

Virüs Tarama Sonucu...

İndirmek İçin Tıklayın...

Son düzenleme:

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Öncelikle görsel güzel olmuş hocam elinize sağlık. Programda gayet faydalı.
Düzenlenebilir yönlerini belirtmek gerekirse:
-arkaplan rengi tekrar ekleniyor. Öncekini düzenlemiyor. Yani bgcolor kodu çok kez oluşuyor.
-Aynı şekilde html içine al koduda tekrarlanıyor. Bir index de bi html aralığı yeterli diye biliyorum.
-giriş ekranında kullanıcı adı ve şifre kısmına basınca textboxların içi temizlenebilir elle silmeye gerek kalmayabilirdi.
-giriş ekranında şifre için keychar konulup yazılanların şifreli görünmesi sağlanabilirdi.

+Gayet kaliteli bi paylaşım olmuş. Saygılar :)

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Ellerine Sağlık Abi Süpersin :D Pass Alabilrmiyim :)

Selamun Aleyküm kardeşim kullanıcı adı ve şifre alabilirmiyim

Gönderildi...

Öncelikle görsel güzel olmuş hocam elinize sağlık. Programda gayet faydalı.
Düzenlenebilir yönlerini belirtmek gerekirse:
-arkaplan rengi tekrar ekleniyor. Öncekini düzenlemiyor. Yani bgcolor kodu çok kez oluşuyor.
-Aynı şekilde html içine al koduda tekrarlanıyor. Bir index de bi html aralığı yeterli diye biliyorum.
-giriş ekranında kullanıcı adı ve şifre kısmına basınca textboxların içi temizlenebilir elle silmeye gerek kalmayabilirdi.
-giriş ekranında şifre için keychar konulup yazılanların şifreli görünmesi sağlanabilirdi.

+Gayet kaliteli bi paylaşım olmuş. Saygılar :)

Fazla kod yığını oluşturmak istemediğim için biraz da öğrenime açık olması açısından her şeyi auto yapmak istemedim. Biraz da kullanıcılar öğrensin diye manuel müdahele imkanı sundum. Giriş ekranındaki keychar'ı ise unutmuşum gözümden kaçmış doğruya doğru. Biraz aceleye geldi :D Sağolasın tavsiyelerin için...

bence gayet başarılı eline ssaglık :)

Eyw kardeşim...

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Hocam bu arada şifreyi verme kriteriniz ne merak ettim :) Şifre alabilirmiyim desem cevabınız ne olurdu ki :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Eline sağlık abi :) Bende alabilirmiyim sayın komutanım :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.