AnKeBuT Source Generator (Full Source)

Goods

Üye
8 Ocak 2017
235
0
UZAY
Boş değil neden boş olsun sadece yapmasını bilmek gerekiyor o kadar :D Ama vb6 candır o doğru

:D hocam vb.net scantime bellek üzerinde %99 yakalanır hadi bir vb.net crypter ile eset hipsi geçsinler bakalım o scantime runpeleriyle onların yaptığı crypter base64 şifrelemesiyle aynı onlar anlamaz sadece dediklerimden siz anlarsınız :D

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
Elinize sağlıl hocam, nasıl kullanıldığını iceren bır vıdeo cekersenız sıze zahmet , cok iyi olur.

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
:D hocam vb.net scantime bellek üzerinde %99 yakalanır hadi bir vb.net crypter ile eset hipsi geçsinler bakalım o scantime runpeleriyle onların yaptığı crypter base64 şifrelemesiyle aynı onlar anlamaz sadece dediklerimden siz anlarsınız :D

Dedim ya zaten yapmasını bilene boş değil diye ;) Vb.net ile de run-time crypterler yapılır bunu da sen anladın ;)

Elinize sağlıl hocam, nasıl kullanıldığını iceren bır vıdeo cekersenız sıze zahmet , cok iyi olur.

Müsait bi zamanda inşAllah kardeşim...

berkehan1905

Katılımcı Üye
5 Haz 2014
274
1

Siz eseti yükleyin ben size vb.net ile kodlanmış bir program atıcam bakalım geçecek mi ? :RpS_thumbup:

Ayrıca program çok güzel olmuş ellerinize sağlık vb.net için daha güzelini bekliyoruz :)

Goods

Üye
8 Ocak 2017
235
0
UZAY
Dedim ya zaten yapmasını bilene boş değil diye ;) Vb.net ile de run-time crypterler yapılır bunu da sen anladın ;)

Runpe sağlam olduktan sonra neden olmasın :D

Siz eseti yükleyin ben size vb.net ile kodlanmış bir program atıcam bakalım geçecek mi ? :RpS_thumbup:

Ayrıca program çok güzel olmuş ellerinize sağlık vb.net için daha güzelini bekliyoruz :)

Ooo blackmiladz hadi geç bakalım eset hipsi sen kim eset hipsi geçmek kim :D anca kendi localinde geçtiğini sanarsın kanıt lazım blackmilad lafla olmuyor sen kim eseti geçmek kim bir sanal pcde crypterin ile cryptle ve çalıştır bakalım sleeple geçmeye çalışma eset bekler canım sonra bellekte tehtid bulundu yazısını görür avel avel bakarsın :trl

Son düzenleme:

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Ooo blackmiladz hadi geç bakalım eset hipsi sen kim eset hipsi geçmek kim :D anca kendi localinde geçtiğini sanarsın kanıt lazım blackmilad lafla olmuyor sen kim eseti geçmek kim bir sanal pcde crypterin ile cryptle ve çalıştır bakalım sleeple geçmeye çalışma eset bekler canım sonra bellekte tehtid bulundu yazısını görür avel avel bakarsın :trl

Önceden olsa bi de ben deneyim derdim ama malum :D Aslında mantığını bilseniz hips bypass yaparsınız :D

berkehan1905

Katılımcı Üye
5 Haz 2014
274
1

blackmilad ? , böyle alttan alttan ima vermekle olmuyor istersen bi deneyelim bakalım bellekte tehtid bulundu diyecekmi demeyecekmi ?

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
hocam vb.nette %99 yakalanır deneyimlerimden biliyorum belki avastı geçer sleep vererek :trl

Vb6 ile de %99 yakalanır gerekli olan kodları yazmadığın sürece kardeşim ;) Esedin hips taramasını ilk inceleyip bypass yapanlardan biri sayılırız çok şükür. Uzmanız ile birlikte az inceleme yapmadık. Bakma aktif olmadığımıza. Önceden fazlasıyla aktiftik :D

Goods

Üye
8 Ocak 2017
235
0
UZAY
blackmilad ? , böyle alttan alttan ima vermekle olmuyor istersen bi deneyelim bakalım bellekte tehtid bulundu diyecekmi demeyecekmi ?

sen yap bir görelim bakalım blackmilad
Vb6 ile de %99 yakalanır gerekli olan kodları yazmadığın sürece kardeşim ;) Esedin hips taramasını ilk inceleyip bypass yapanlardan biri sayılırız çok şükür. Uzmanız ile birlikte az inceleme yapmadık. Bakma aktif olmadığımıza. Önceden fazlasıyla aktiftik :D

vb6 da eseti geçemeyen varsa daha toydur hocam :)

Hierro

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
405
0
El-Hierro
Umarım Kalıcı Olarak Geri Dönmüssünüzdür Malum Sizden Gittikten Sonra bu bölüm Çok Bos Kaldı =))

bydede58

Üye
6 Eyl 2006
68
0
Teşekürler hocam paylaşım için.
Kıyaslama yapsanız vb6 da mı hazırlanan daha kolay ,zahmetsiz vede sonucu en iyi olur, yoksa bu vb.net (visual studio 2010,2012,2015 oluyo herhalde yada vb6 tının dısında kalanlar) dedıklerımı. Tabi herşey kod da bitiyor. Sizin tercihiniz hangisi olurdu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.