[ANKET]Sizce log tutmayan tutsa bile en güvenli chat yolu hangisidir.

Hangisi Güvenli Chat programlarıdır/uygulamalarıdır.

• Google Allow

Oy: 0 0.0%
  • Whatsapp

Oy: 3 30.0%
  • Messenger

• xabber

Oy: 7 70.0%
  • Viber

• Kullanılan toplam oy
    10

apoli2665

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
255
0
Türkiye
merhaba arkadaslar geçen bır üniversiteye saldırı yapmak için 4 arkadaşla bir bir kaç milli değerlerimize ters düşen şekilde hareket Eden üniversiteye saldırı yapmak ıcın plan yaptık aynı yerde değildik ondan dolayı pek bi uygulamaya güvenmedik onun için aklıma gelınce burda sizlere beyan etmek istedim
yaptıgımız sonucta yasak bir iş şuan bir dosyam var bilişim sucundan
saldırı yapacagımız üniversitelerin bir kaçı sadece
University of Duhok (UoD)
https://english.tau.ac.il
in.bgu.ac.il
sizden istediğim log tutmayan chat uygulamaları hangisidir.
veya tutsa bile bizi kesinlikle ele vermeyen prog. hangileridir
ankete eklediklerim hakkında yorum yapabilir.
ve ankete eklemek için yeni chat sistemleri önerebilirsiniz.

Son düzenleme:

cakir00

Yeni üye
30 Eyl 2017
23
0
Bursa
Bu ankete whatsapp diyen arkadaşı kutluyorum ona saygılarımı iletiyorum. xabber hiç kullanmamış demek ki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.