Anksiyete ile nasıl başa çıkabilirim?

'ALTAY

Katılımcı Üye
16 Ara 2021
434
834
Uzun süre psikolojik destek almış birisi olarak deneyimlerimi ve başa çıkmaya çalışma tecrübemi aktarayım.
Anksiyetem olmadı hiç ama psikiyatr yanında psikolog ile de mutlaka görüşülmesi gerektiğini düşünüyorum.
Haftanın nasıl geçtiği hakkında psikolog ile görüşmek, senin kafandaki yargıları ve düşünceleri dinleyip sana uygulayabileceğin tavsiyeler vermesi falan biraz rahat hissettiriyor.
Tabii görüşme yaparken “neticede bir psikolog” demek yerine sıradan birisiymiş ve onunla sohbet ediyormuşsun gibi düşündüğünde daha rahat oluyorsun. Adım atıyor olmak bile ya da onun vereceği ödevleri yerine getirmek bile farklı bir şeyler yaptığın için sana iyi geliyor. Bir, sıfırdan büyüktür neticede.

24 May 2024
95
18
Uzun süre psikolojik destek almış birisi olarak deneyimlerimi ve başa çıkmaya çalışma tecrübemi aktarayım.
Anksiyetem olmadı hiç ama psikiyatr yanında psikolog ile de mutlaka görüşülmesi gerektiğini düşünüyorum.
Haftanın nasıl geçtiği hakkında psikolog ile görüşmek, senin kafandaki yargıları ve düşünceleri dinleyip sana uygulayabileceğin tavsiyeler vermesi falan biraz rahat hissettiriyor.
Tabii görüşme yaparken “neticede bir psikolog” demek yerine sıradan birisiymiş ve onunla sohbet ediyormuşsun gibi düşündüğünde daha rahat oluyorsun. Adım atıyor olmak bile ya da onun vereceği ödevleri yerine getirmek bile farklı bir şeyler yaptığın için sana iyi geliyor. Bir, sıfırdan büyüktür neticede.
Haklısınız hocam, ben de böyle düşünüyorum.

Clen1x_

Anka Team Junior
16 Kas 2023
64
22
OneDrive
Bu kitabı okuyarak bir şeyler olacağına inanıyorum. Ekstra olarak kendine boş vakit ayırma. Spor , kariyer çalışması , Kitap okuma vs vs.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.