Annem Bilgisayara şifre koydu ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

secokral

Yeni üye
18 Tem 2012
8
0
Slm arkadaşlar Annem Bilgisayara sifre Koydu Xp olsa sifreyi Örenirdim ama Bilgisayar win7 nasil Bulabilrim sifresiyi yardim...

osman66900

Katılımcı Üye
8 Tem 2012
656
0
Yozgat
Bak sımdı xp de oluyordu bu wındods7 de belkı olur yada olmaz.Sıfre ekranına gelınce ctrl_alt_del yap karsına bır ekran gelıcek annen sıfreyı admınstratorden koymadıysa eger admınstrator yaz acılacaktır bu yontemı cogu kısı bılmez :)

muco98

Katılımcı Üye
13 Şub 2011
278
0
hey dostum senin yaşın kaç doğruyu söle yaşın 12-13 yaşından küçüktür büyük ihtimal yoksa annen şifre koymaz büyük olsan koymaz dimi arkadaşlar
ben şahsen yerel disk d yene ubuntu kurmuştum ordan hallediyordum işimi şuan ubuntu bağımlısıyım:D
şuan 15 yaşımdayım ve hiç kimse bilgisayarıma dokunamıyor

secokral

Yeni üye
18 Tem 2012
8
0
hey dostum senin yaşın kaç doğruyu söle yaşın 12-13 yaşından küçüktür büyük ihtimal yoksa annen şifre koymaz büyük olsan koymaz dimi arkadaşlar
ben şahsen yerel disk d yene ubuntu kurmuştum ordan hallediyordum işimi şuan ubuntu bağımlısıyım:D
şuan 15 yaşımdayım ve hiç kimse bilgisayarıma dokunamıyor

hayir yazin ortasinda ders Çalişmami istiyolar :D Yaş 15

nepafter37

Üye
3 Tem 2012
219
0
İstanbul
PC'den yapmak zorunda değilsin yapabiliyorsan küçük bi kamera yerleştir baktın olmadı bak hiç denemedim ama aklıma şimdi geldi şimdi bi pamuk al tuşların altına DÜZ bir şekilde koy annen şifreyi girince anneni bi yere gönder sonra çıkar pamukları ezilenler basılan tuşlardır onlarla doğru düzgün bir kelime yap ve şifre senin :) // Eğer işine yararsa teşekkür butonuna basma yorum at yeter :)

kalk07

Üye
6 Tem 2010
134
0
antalya

Şifreyi iptal etmek için pc Yeniden Başlat ve Windows açılmadan F8 e bas ve ordaki listeden komut sistemiyle çalıştırı seç.Karşına komut satırı geldiğinde start c: yaz enter'le.
Hata mesajı gelebilir kafaya takma ok de ve biraz bekle windows açılacak.Ve ordan denetim masasına gir "Kullanıcı hesapları"ndan şifresini kaldırmak istediğin kullanıcı hesabını seç ve parolayı kaldır seçeneğini işaretle.ve pc yeniden açıldıktan sonra mutlu haber kullanıcı şifresi sormayacaktır.

9888

Katılımcı Üye
12 Şub 2011
954
0
Pentium III
Elcomsoft System Recovery i kullan.RAR'dan dosyayı çıkar,CD'ye yazdır(Kalıp Dosyası'nı yazdır diyerek).Sonra CD'yi boot et.Sürekli ileri de.Şifren gözükecektir.Link.

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
bence format at. bilgisayarı boz. Tamırden geldıgınde tekrar sıfre koyacak . tekrar format at tekrar boz. Dıcek daha yenı yaptırdık bune . şifre koydugun ıcın işletım sıstem bozuluyor de geç :) birdaha koymaz merak etme koyarsa yıne at formatı boz bılgısayarı :D
:) dalga geçmek güzel de rütbeye yakışmıyor..
Bir sürü çözüm var..
başlat=>çalıştır>cmd yardımıyla ms-dos u açın oraya ;

net user administrator "yeni parolayı yaz"
" işareti olmadan yaz.artık senin koyduğun parola geçerli.
bunu bilmiyordum işe yarar mı acep..
:) denedim.. yazdım ve enterlayınca işlem başarılı dedi.. ama olmadı :)
şifre değişmemiş...

Son düzenleme:

Pusuu54

Yeni üye
12 Eyl 2012
5
0
benimde win7 di standart kullanıcıdan cmd yi yaptım erişim engellendi diyo ve şifreyi yazmıyo ctrl+alt +delete olmuyo ne yapabilirim

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Kardeş bende küçükken babam şifre koymuştu :( Çok acı günlerdi bilgisiyar masa üstü idi yazıcının arka tarafına kamera yerleştirdm şifre annemin arabasının plakası idi :) geceleri giriyordm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.