Anonim Şekilde telefon araması nasıl yapılır?

22 Ağu 2023
58
6
❤ ᴛʀ
Arkadaşlar sevmediğim bir tane sahış var beni dolandırıp her yerden engelledi onu arayıp konuşmam lazım 🤭 nasıl anonim bir şekilde onu arayabilirim (sahte hat almak falan değil ben çok anonim olmak istiyorum dava açsa bile bulunmamak istiyorum çok ciddiyim bilen anlatabilir mi teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

reqz

Üye
26 Ağu 2023
61
27
Software
Arkadaşlar sevmediğim bir tane puşt var beni dolandırıp her yerden engelledi onu arayıp konuşmam lazım 🤭 nasıl anonim bir şekilde onu arayabilirim (sahte hat almak falan değil ben çok anonim olmak istiyorum dava açsa bile bulunmamak istiyorum çok ciddiyim bilen anlatabilir mi teşekkür ederim
bul bir tane yabancı numara git ara dışarda telefonu da çöpe at

Arkadaşlar sevmediğim bir tane puşt var beni dolandırıp her yerden engelledi onu arayıp konuşmam lazım 🤭 nasıl anonim bir şekilde onu arayabilirim (sahte hat almak falan değil ben çok anonim olmak istiyorum dava açsa bile bulunmamak istiyorum çok ciddiyim bilen anlatabilir mi teşekkür ederim
Merhaba.Dolandırıldıysan sahte hat vs alarak daha çok paranı harcamana gerek yok.Dışardaki Telekom kutularındaki telefonlardan arayabilirsiniz.Seni dolandırdı ise savcılığa gidip suç duyurusunda bulun.Boşu boşuna kendinide haklı iken haksız konuma sokma.

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,618
1,201
Anıtkabir
Arkadaşlar sevmediğim bir tane sahış var beni dolandırıp her yerden engelledi onu arayıp konuşmam lazım 🤭 nasıl anonim bir şekilde onu arayabilirim (sahte hat almak falan değil ben çok anonim olmak istiyorum dava açsa bile bulunmamak istiyorum çok ciddiyim bilen anlatabilir mi teşekkür ederim
Fake numara bulup satın alıp çok aman aman pahalı değil ordan arayabilirsiniz sanırsam yada dışardaki telefon kutuları olabilir. Neden savcılığa başvurun sizin için daha iyi olabilir

MrMaXim

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
434
235
Yeşil Olan Yerler
bu işin en basit ve temişz yontemi #31# dir. #31# bunu yazdıktan sonra numarayı çevir. konuş kişi sizi gizli no olrak görecektir. ama dava yoluyla bulunabiliyor tabii böyle bişey yapmanızı tavsiye etmem çünkü kanuna aykırı olan suç tur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.