Anonymous Doser (Kullanım - İndirme Linki)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brett

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
557
0
Anonymous Doser ile istediğiniz sitelere Dos saldırısı yapabilirsiniz. Kullanım videosu , virüstotal ve indirme linki aşağıda verilecektir.

vQXVPv.png

Kısaca Kullanım :​
İlk önce hedeflediğiniz siteye ping atarak ip adresini bulun. Daha sonra ip adresini yukarıda gördüğünüz [URL/IP] kısmına yazın. Daha sonra sizden bir süre zamanı isteyecektir. Oraya istediğiniz kadar süre yazabilirsiniz ve enter diyerek saldırıyı başlatın.​

PYnNGO.png

Kullanım Videosu : Anonymous DoSer

Virüs Total : Tıkla

İndirme Linki : Tıkla

Rar Şifresi : parkleetht

NOT : Anonymous Doser'in yeni veya güncel sürümü yoktur!
Tek orjinal olan program budur!
Yeni veya Güncel diye açılan konuları YETKİLİ MODERATÖRLERE bildiriniz!
28.01.2016 İndirme Linki Güncellenmiştir!

kardeşim bu ddos progamı ile birinin ip sine ddos atabilirmiyim yani ? site değilde bilgisayara ddos atabilirmiyim?

Cyber-Sploit

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
278
1
Aydın
artık hayret ediyorum, ddos yapmak için forum dolu client olarak ddos yollamak için, geliyosun alıntı anonymous ddos gösteriyosun ve bisürrü teşekkür alıyosun, ya yasak değil mi bu? yoksa bende paylaşırdım.... resmen u*kal*ık.... sansürlü işte yasal! deneğimsizdenek den nerdeyse ban yiyodum facebookda erdoğanın yararlarını korudum diye sen burda olan şeyi kopyalayıp mesaj olarak rütbe atlıyosun be

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.