Anonymous Doser (Kullanım - İndirme Linki)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shackover

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
830
1
Samsun
Ben bir ara indirmişttim baya etkiliydi eğer 2-3 bilgisayarım yok diyenler varsa sanal bilgisayardan bir kaç tane açarak saldırı atabilirsiniz

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
pek bir katkısı yok. Kendi bilgisayarından giremiyorsun başkalarında hala düzgün giriyor tabi sitenin sunucusuyla ilgiside var yinede teşekkürler

cccmehmet

Yeni üye
25 Mar 2015
7
0
arkadaşlar yaptın bilgisayardan oldu siteye giremiyorum ama telefondan açıyom aynı siteye giriyom nasıl olacak :)))

FrezzY*

Katılımcı Üye
3 May 2013
781
8
Uzay
Bana göre 2-3 kişi ile saldırı yaparsan daha iyi olur diyorum.
Önemli Olan Sadece Kişi Sayısı Değil Hatta Bence Kişinin Pek Önemi Bile Yok.

Önemli Olan İnternet Hızınızın Saldırı Yapacağınız Yerden Daha Hızlı Olması Topluca Saldırmak İse Şöyle Açıklayım Saldırı Yapılcak Yer 150 Puan siz 10 puan sınız grupça saldırarak 10+10+10+10+10+10+10+10+10+10+10+10+10+10+10 Yani 15 Kişi İle Saldırırsanız Site Take Down :) Eğer Bir RDP Server Üzerinden Saldırırsanız Puanınızı Arttıra bilirsiniz Yani Örneğin

Malum Sitenin Puanı 150 RDP Aldınız Diyelim Puanınız 250 Oldu Ve Siteyi Tek Başıınıza Göçürebilirsiniz Yani Baştaki Söylediğim "Önemli Olan Sadece Kişi Sayısı Değil Hatta Bence Kişinin Pek Önemi Bile Yok." Tezi Burda çürümüş Oluyor Eğer Bu Kadar Güçte 15 kişi olursa Siz Hesap Edin

250 x 15 = 3750 Puan Umarım Bu Anlatımım Herkeze Açıklayıcı Olmuştur.

6 Tem 2014
250
0
PUA.EDownloader.Gen4 ,bulundu kodlama yüzünden algılanan bir virüs değil bu bildiğin seni zombi yapıyor kayıt defterine sıralamış anahtarlarını tıkladığım anda :)
Ayrıca açılmıyor win 8 pro da hiçbir şekilde ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.