Anti-Virüs ' ler Hakkında Bilmedikleriniz

heartful72

Üye
17 Kas 2007
177
7
ANKARA
arkadaşlar gerçekten güzel şeyler anlatıyorsunuz. ben aşağı yukarı yazılanların hepsini okuyor ve önemli kısımları not alarak sizler arasında başarılı bir hekır olarak yer almak istiyorum. ancak bu siteden indirdiğimiz bazı dosyalarda trojen çıkıyor. geçen gün epey uğraştım atmaya ama ne yaptıysam atamadım ve tekrar format çekmek zorunda kaldım. şimdi yine aynı konudan dolayı başım dertte. BANA BU TROJENİ NASIL BİLGİSAYARIMDAN ATARIM. YARDIM ETMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR LÜTFEN MSJ ATSINLAR.

rayba

Yeni üye
27 Ağu 2007
6
0
cok guzel yazmısın ellerıne sağlıkta pekım bu ımzayı sılmek ıcın onerebılcen bıse varmı?:)

Cakrit

Yeni üye
19 Ocak 2008
7
0
Konu ile ilgili pek te doyurucu bir yazi olmasa da, icerigi nedeniyle ve verdigin bilgilere göre yine de tesekkür etmek istedim. Sagolasin.

fbserdar

Yeni üye
3 Ocak 2008
12
0
güsel paylasım emeğine sağlık antivirüslerin calısma prensiplerini anlatmısın ama yinede hangisi iyi hangisi kötü diye bir tartısma olur sonucta birsürü firma antivir cıkarıyor ve birinin yakaladığını diğeri yakalayamıyor müsterisi fazla olanın veritabanıda genis olacağından diğer birinden daha cabuk önlem alır die düsünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.