Anti Virüs Tavsiyeleri ve Detayları

A.D-_-09

Yeni üye
23 Eyl 2009
44
0
Evt arkadaşlar bu paylaşımımda ise sizden anti virüsler le ilgili bilgilerinizi birkere daha gözden geçirmenizi ve size daha kullanışlı ve bilgisayarınızı en üst düzey koruma sağlıyan anti virüs programıı ben ve THT ailesiyle paylaşırsanız sevinirim örneğin ben bir tane paylaşyım;

NOD 32 en sevdiğim ve bana göre en kullanışlı gelen anti virüs programlarından bir tanesi çünkü son sürümleri hem en üst düzey koruma sağlıyor hemde sistemi kasmıyor ve ayriyettende türkçe sürümünü ve serilinibulmak çok kolay

not:sitede araştırdım am böyle bir başlık bulamadım eyer varsa şimdiden hepinizden özür dilerim

Bilgierinize ARZ ederim

raprap95

Üye
6 Tem 2009
123
0
bence kaspersky ınternet securty 2010 ve avast
hatta avastın başlangıcta tarama özelliği çok hoşuma gidiyor bence avastın t başlangıçta tarama modülü kasperskyde olsa mükemmel bi anti virüs olur bide zone alarm firewall var ama ben kullanmıyorum ama zaten hoşuma gitmiyo firewalllar ne çalıştırırsan hemen izin istiyo yada ötüyo

cektor

Katılımcı Üye
1 Şub 2010
579
0
Türkiye Cumhuriyeti (T.C.)
bence kaspersky ınternet securty 2010 ve avast
hatta avastın başlangıcta tarama özelliği çok hoşuma gidiyor bence avastın t başlangıçta tarama modülü kasperskyde olsa mükemmel bi anti virüs olur bide zone alarm firewall var ama ben kullanmıyorum ama zaten hoşuma gitmiyo firewalllar ne çalıştırırsan hemen izin istiyo yada ötüyo

kardeş doğru diyonda kaspersky de de key sorunu var ama avast ta bu aralar keyleri kara listeye alıyor eset desen oda göçmüş yine bizi idare edecek olanlar spybot,avg,antivir çeşidi yazılımlar
AVG yi Terçih Ederim...

ouz_9107

Yeni üye
24 Eyl 2009
40
0
kardeş doğru diyonda kaspersky de de key sorunu var ama avast ta bu aralar keyleri kara listeye alıyor eset desen oda göçmüş yine bizi idare edecek olanlar spybot,avg,antivir çeşidi yazılımlar
AVG yi Terçih Ederim...

üstadlar kaspersky ın key sitesi var...orda sürekli güncelleniyo keyler (2 günde bir)...key sorunu yaşanmıyo yani...

hasanyildiz

Yeni üye
19 Haz 2008
44
0
g data total çare 280mb lık anti ama güze...l türkçe ve ayda bi lisansı reset atıyorum tmm dır ;)
yanında da obit 360 var ikisi gül gibi geçinip gidiyo ;)

_white wolf_

Yeni üye
23 Şub 2010
23
0
bece de kısa süreli bir tarama için en iyi programlar.spyware doctor... uzun süreli süreki sistemi denetlemek için ise nod 32 kullanıyorum. bunun yanında ise özel hazırlanmış parça tarayıcıları kullanıyorum. ama nod 32 olmasaydı kesinlikle kayspersk kullanırdım...
herkese saygılar ii paylaşımlar...

gayrullah geyik

Yeni üye
30 Ağu 2009
13
0
NORTON 360 3.0 ı tek geçerim eski norton versiyonları gibi kasmıyor, bilgisayarı sadece korumuyo aynı zamanda hard diski , kayıt defterini optimize ediyo.üstelik serial derdi yok trial reset programıyla 90 günde bir resetledin mi başka derdin yok :yaho1:yaho1:yaho1

PME 4L

Üye
14 Kas 2009
121
0
Millete bakma testlere bak en iyisi hangisi rahat bulursun.

G-data

Son düzenleme:

By loXol

Yeni üye
5 May 2010
14
0
Kardeş ben ESET SMART SECURTY 4 kullanıyorum uzun zamandır diğer tüm anitivirüsleride denedim neredeyse ama ben ESET ten vazgeçmem çok harika bir antivirüs.

mikimouse

Üye
19 Eki 2009
230
0
k.maras
ben her müşterime eset smart secury kuruyorum cünkü avast avira ve kaspergy in bulamadıgı virüsleri buluyor ve siliyor canlı sahit oldum üstelik flas disklerede iyi geliyo taktım hemen sildi cok güçlü.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.