AntiForensics Tool - Anti Adli Bilişim Araçları & %100 Gizlilik

FrezzY*

Katılımcı Üye
3 May 2013
762
1
Uzay
Merhabalar Bu Gün Size İzlerinizi Yok Etmeyi İnternette Gizli Kalmayı Anlatacağım.

Uzun Zamandır Foruma Girmiyorum Bu Arada :) Gelir gelmez Bir Konu Açayım Dedim.
Yemek Tarifi Verir Gibi Anlatıorum

Gizlilik

--- Malzemeler ---
Rasberry Pi
PowerBank
TOR
ProtonVPN (Extra Tor Ağı Veya Secure Shell Modu)
ProtonMail
DuckDuckGo
Özel Bir Program.
WI-FI Adaptörü
T-Mac
--- Yapılışı ---
Öncelikle Şunu Söylemek İstiyorum. Size Bağlı Ama Önemli Sosyal Medya Kullanmayın.

Neyse..

Öncelikle Google Kullanmayı Kesiyoruz OC Google Tüm Verilerimizi Topluo Artık Yeni Arama Motorumuz DuckDuckGo Daha Sonra, Önemli Konuşmalarımızı ProtonMail Üzerinden (2 Taraf İçinde Geçerli) Ve Özel Bir Program Sayesinde Yapıyoruz Nedir Bu Özel Program ? Kendiniz Bir Hash Generator Yapın Ve Bu Program Sadece Siz Ve Konuşmak İstediğiniz Kişide Olsun Ben Örneğin Bilinen ROT13 Kullanıyorum Ama Biraz Farklı İstediğim ROT Numarasını Verebiliyorum ROT1100 ROT3412 Vs vs. Her Gün Farklı Bir Sayı Kullanıyoruz. Ve Bu Sayıyı Realde Buluşup Belirliyoruz. Mesela Sabah Buluşup Ve Gün İçinde 6543 Numarasını Kullancaz Diyom Başka Bir Gün Başka Bir Sayı. Sizde Kendinize Böyle Bir Program Yapabilirsiniz Mesajlarımız Örneğin SHA256 Kullanıyorsunuz Mesajınızı SHA256 İle Şifrelediniz Ve ProtonMail Üzerinden Gönderdiniz Oda Decryptoru ile çözdü. mantık bu. kendi algoritmanızıda oluşturabilirsiniz neyse.

en önemli kısım WIFI İle Başka Birinin Modemine T-Mac Vb. Programlar İle Mac Adresinizi Değiştirin Bağlanın Daha Sonra. Rasberry Pi Ye Tails Kurun Ve VNC Servisi Yükleyin Uzaktan Bağlanmaya Hazır Olsun Daha Sonra Bu Rasberry Pi yi Bir Kafenin Tuvaletinde Havalandırma Vb. Gizli Bir Yere Saklayın PowerBank İle Güç Sağlayabilirsiniz Bu Rasberry e Ve Rasberry'i Kafenin WI-FI'ina Bağlayın. Evinizde İse Tor + ProtonVPN Kullanın Ve Rasberry Pi ye Bağlanın İllegal İşlemlerinizi Rasberry Pi Üzerinde Yapın.

Polislik Durumlarda İse Rasberry i yok edin ve alttaki maddeleri uygulayın.

İzleri Yok Etme
---
Glary Utilities PRO İçindeki Dosya Kıyıcı + MFT Boş Alanı Silme.
CCleaner İçindeki MFT Boş Alanı Silme (Very Complex 35 Pass Modunda Silin)
TracksEraser PRO
Tracks EraserPRO Download
HDD Shredder 4
---
Öncelikle CCleaner İle Normal Geçmişi Vb. İzleri Temizliyoruz Ardından Aynı İşlemi Glary Ve Tracks Eraser ilede yapıyoruz. Daha Sonra Bu Silinen Verilerin Tekrar Geri Getirilememesi İçin. CCleaner ve Glary Utilities PRO İçindeki MFT Boş Alanı Silme İşlemlerini Yapıyoruz Bu İşlem Uzun Sürebilir Ama Değer. Eğer Peşinize Polisin Geliceğinden Eminseniz HDD Shredder 4 İle Tüm Harddiski Yok Edin Hatta Öncesinde Bu İşlemleri Uygulayın Sonra HDD Shredder i kullanın

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.