antivirüsünüze ne kadar güveniyorsunuz işte size test(zararsızdır)

pcworld

Katılımcı Üye
9 Mar 2007
324
6
Vereceğim linkte bulunan 4 dosyayı bilgisayarınıza yükleyin(yüklemeye çalışın...)
Herhangi bir şekilde bilgisayarınıza zarar vermeyecek olan dökümanlar, sdece Antivürüs programınızın reflekslerini ölçmeniz bekımından faydalı olacaktır.
Güncel Virüslerin %99 u görme iddaaları var....

Önemli olan 4'de 4 başarı sağlamak olduğunu unutmayın...
4'de 4 başarı sağlamayan antivürüsünüzü de hemen kaldırıp daha iisini kurun!!!!

http://www.eicar.org/anti_virus_test_file.htm

yorum yapmayı unutmayalım

Azrail911

Yeni üye
20 Tem 2007
1
0
öncelikle sa ben yeni katıldım bu siteye ama bi sorum olacak bilgisayara kesinlikle zara vermez dimi?

tahayyül

Yeni üye
19 Tem 2007
3
0
çok güzel teşekkür ederim ben buraya yeni katıldım ve test etim kaspesky 6.0.2 4 ünüde önledi

_yoldaş_

Yeni üye
29 Tem 2007
11
0
KARADENİZ
Dostum harika bende iki adet virüs proğramı kurulu NOD 32 ve AVAST PROFF. ilk ikisini NOT 32 yakaladı diğer ikisini ise avast ....

antijensizantikor

Yeni üye
1 Ağu 2007
16
0
Ben aranıza yeni katıldım.Bu denemeyi yaptım nod32 üstüne tanımam zaten hem antivirus hem intenet security işini süper yapıyor.

mehmet96

Yeni üye
1 Ağu 2007
2
0
ben babamın çalıştığı yerde test etim berbat 1ini buldu evdeki nod32 ve avast hepsini buldular

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.