Apartmanın Diafon'unu Hacklemek!

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
Sırf sizin için misyon dışı kullanmayınız yazacağım. Ayrıca unutmayın ki burası bir hack platformu, burda örgü ilmek sayısı veremem sadece aklıma gelen sistem açıklarını paylaşırım. Yapmak yapmamak , insanları rahtsız etmek küfür yemek yememek size kalmış...

Ama edit olarak Misyon dışı kullanmayınız yazacağım teşekkür ederim.
Hocam buranin hack platformu olduğunu gayet iyi biliyorum ama biri sokak lambasini kapatmayi gosterir biri trafik isigi hacklemeyi gosterir sen apartman zillerini hacklemeyi gosteriyon sonra misyon disi kullanmayin yaziyonuz konulara nerde kullanacak bu millet sence ozel olarak yurt disinami gitcek ?? Site acigi sistem acigi ne zaman paylasildiginda laf ettim ama bu tür seyler hepimize zarar veriyor birinin bu sizin zile yapmasi dilegiyle en azindan durumun farkina var

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Hocam buranin hack platformu olduğunu gayet iyi biliyorum ama biri sokak lambasini kapatmayi gosterir biri trafik isigi hacklemeyi gosterir sen apartman zillerini hacklemeyi gosteriyon sonra misyon disi kullanmayin yaziyonuz konulara nerde kullanacak bu millet sence ozel olarak yurt disinami gitcek ?? Site acigi sistem acigi ne zaman paylasildiginda laf ettim ama bu tür seyler hepimize zarar veriyor birinin bu sizin zile yapmasi dilegiyle en azindan durumun farkina var

Öncelikle özür dilerim
Ama sizin için bir sonraki konum dantel nasıl örülür olacak
nL67yN.jpg

Hazırlıklara şimdiden başladım:woott

Öncelikle özür dilerim
nL67yN.jpg

Dantel nasıl örülür ve dantel açıkları üzerine :)

Dantel nasıl örülür ve dantel açıkları üzerine :)

Öncelikle özür dilerim
nL67yN.jpg

Arkadaşlar lütfen misyon dışı kullanmayalım!!!!!!

BDQMNQ.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
Dantel mevzusuna neden o kadar takildin anlamadim dantel ignesiyle ne alip veremedigin varda surekli söylüyorsun

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Dantel mevzusuna neden o kadar takildin anlamadim dantel ignesiyle ne alip veremedigin varda surekli söylüyorsun

Burada dantel örmüyoruz bilgi paylaşıyoruz bilgi doğru olduğu sürece kimse nasıl kullanıldığına karışamaz misyonumuzu OKUrsanız ve uygularsanız ne ala. Ben misyon dışı kullanılsın diye paylaşmıyorum zaten gördüğünüz gibi net şekilde nasıl hackleneceğini anlatmıyorum yani hiç bir sonuca varamaz misyon dışı kullanacak KİŞİ...

Saygılar lütfen daha fazla uzatmayalım :RpS_biggrin:

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
Bana göre bu ancak sizi sinir eden kötü biri için(sadece bir daire için yapılmalı, diğerleri işe karıştırılmamalı) kullanılması lazım. Eğlence için yada bir kişi için uygulanacakken bütün apartmanın santalini bozmak hiç iyi değil. Bütün apartman parasını verecek buda kul hakkı vs. işine girer.

Falcone

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
689
0
Kabloları değiştirerek 1. dairenin ziline basıldığında 3. dairenin zilinin çalmasını sağlayabilirsiniz:trl

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Kabloları değiştirerek 1. dairenin ziline basıldığında 3. dairenin zilinin çalmasını sağlayabilirsiniz:trl

Hahaha :woott Gerçekten çok mantıklı aslında bütün kabloları tek bir gıcık olduğunuz insan evladına bağlıyacaksın kafayı yesin :D

Bu fikir aklıma ünlü bir hackerin gıcık olduğu bir avukatın telefon numarasına bütün eskort servisi hatlarını yönlendirmesi ve avukatın karısından boşanmasına kadar giden piskolojik bir tranva yaşamasına neden olduğu olay gelmişti.

Bu arada sonucu merak eden arkadaşlar sevgili hackerimiz yakalanmasının ardından bilmem kaç yıl hapise mahküm edildi şuanda görüş günlerinde telefonla konuşurken uzak bir mesefaden konuşuyor :D

raplord55

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
617
1
Yakında apartmana bi bunun akıllısından alcaz böyle artık wifi li mi ne işte :D şifresini alıp apartmanla dalga geçicem :D çok kötüyüm dimi

1 Ocak 2016
145
0
Nereye
Fikir güzel acaba okulun alarmı nasıl haclenir?
tam bütte matematik sınavında o zil çalsa sınav iptal olsa falan ya da okulun mikrofonuda iş görür santraller koridorun sonunda koridorlarda güvenlik kamerasıda yok güzel fikir güncel :)

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Fikir güzel acaba okulun alarmı nasıl haclenir?
tam bütte matematik sınavında o zil çalsa sınav iptal olsa falan ya da okulun mikrofonuda iş görür santraller koridorun sonunda koridorlarda güvenlik kamerasıda yok güzel fikir güncel :)

:D Dene bakalım kurtarabilecek misin :D Baktın olmuyor git yangın alarmına bas iptal olsun :D

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Sevgili arkadaşlar bu gün bir elektrik teknisyeni ile konuştum sistemde ve şemalarda bir hata var şuanlık denemenizi tavsiye etmiyorum!

axmetmcl

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
436
3
geyik yazıların haricinde, güzel konu. sonucunu da yazsaydın daha da güzel olabilirdi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.