Apotemi fasikülleri mi orijinal fasikülleri mi

Trenbolone

Junior Hunter
28 Ocak 2023
221
412
Calculus Δy/Δx
Soru başlıkta. Sizce hangisi ve neden. hatta konu olarak da önerebilirsiniz. Örneğin Trigonometri için orijinal ama türev de apotemiyi tercih ederim gibi gibi. Teşekkürler
Ders konularında iyi birkaç sayısalcı arkadaşım apotemi yerine orijinali tercih ediyorlar.

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,237
1,180
JİGK
İkisi de güzel aslında. Orijinal kullanıyorum bende matematik için, apotemiyi ise sadece Türkçe denemesi için kullanıyorum. Sorularına bak pdflerinden içine hangisi siniyorsa onu al

Son düzenleme:

sxaf

Yeni üye
22 Ağu 2019
8
2
Soru başlıkta. Sizce hangisi ve neden. hatta konu olarak da önerebilirsiniz. Örneğin Trigonometri için orijinal ama türev de apotemiyi tercih ederim gibi gibi. Teşekkürler
Ders konularında iyi birkaç sayısalcı arkadaşım apotemi yerine orijinali tercih ediyorlar.
dostum apotemi çözmek sorulara karşı işlem hammallığından nasıl kurtulunur ve üst düzey soruları ne kadar kolay olduğunu anlatır fakat orijinel direkt aptal işidir sadece aptal paragraf ve resimli sorular ile seni yorar tavsiyem apotemi ve acil yayınlarının fasiküllerini çözmen

By Fezag

Üye
15 Mar 2018
117
11
şuanda üni okuyorum ama ben apotemi ile hazırlanmıştım ve oldukça işime yaradığını söyleyebilirim. içeriği aynıysa tavsiye ederim.

Trenbolone

Junior Hunter
28 Ocak 2023
221
412
Calculus Δy/Δx
dostum apotemi çözmek sorulara karşı işlem hammallığından nasıl kurtulunur ve üst düzey soruları ne kadar kolay olduğunu anlatır fakat orijinel direkt aptal işidir sadece aptal paragraf ve resimli sorular ile seni yorar tavsiyem apotemi ve acil yayınlarının fasiküllerini çözmen
Orijinal karekök fln gereksiz yeni nesil sorularıyla zorluyorlar diye duyuyorum etrafımdan doğrudur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.