# applekid.pk hacked #

7 Ağu 2023
99
55
.pk domain pakistanda mağazayı hackleyip gövde gösterisinde paylaşmak?
bence forumun vizyon ve misyonunun dışında bi hareket türk dostu bi ülkeye saldırmak ama yinede siz bilirsiniz

Floria1

Katılımcı Üye
25 May 2023
900
531
.pk domain pakistanda mağazayı hackleyip gövde gösterisinde paylaşmak?
bence forumun vizyon ve misyonunun dışında bi hareket türk dostu bi ülkeye saldırmak ama yinede siz bilirsiniz

burada pakistanın adını göremiyorum açıkçası

7 Ağu 2023
99
55

burada pakistanın adını göremiyorum açıkçası
türk dostu bi ülkeye saldırmak sence mantıklımı ayrıca burda olup olmamasıda birşey ifade etmiyor gövde gösterisinde bunun dışında bi pakistan konusuda görmedim yok pakistanın dost bi ülke olmasınıda biliyorsundur diye düşünüyorum

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,382
1,014
exe.php
türk dostu bi ülkeye saldırmak sence mantıklımı ayrıca burda olup olmamasıda birşey ifade etmiyor gövde gösterisinde bunun dışında bi pakistan konusuda görmedim yok pakistanın dost bi ülke olmasınıda biliyorsundur diye düşünüyorum
Merhabalar, öncelikle buna karar verecek kişi siz değilsiniz. Lütfen bu gibi durumları konuların altına yorum yapıp veya konu açmakla olmaz. Madem konudan rahatsızsınız tim liderimize mesaj atıp bilgi alabilirsiniz.

7 Ağu 2023
99
55
Merhabalar, öncelikle buna karar verecek kişi siz değilsiniz. Lütfen bu gibi durumları konuların altına yorum yapıp veya konu açmakla olmaz. Madem konudan rahatsızsınız tim liderimize mesaj atıp bilgi alabilirsiniz.
ben karar veririm diye birşey dediğimi hatırlamıyorum eğerki dediysem mesajda gösterin karar verecek kişi siz değilsiniz(üye aşığılamktan başka birşey değil bu tavrınızda)
sadece burada fikrimi belirttim ve bu durumu yorumda belirtmektede bi sakınca görmüyorum konuda açmadım

bence bi yönetici olarak konuşmasını öğrenmenizi tavsiye ederim iyi günler

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,382
1,014
exe.php
ben karar veririm diye birşey dediğimi hatırlamıyorum eğerki dediysem mesajda gösterin karar verecek kişi siz değilsiniz(üye aşığılamktan başka birşey değil bu tavrınızda)
sadece burada fikrimi belirttim ve bu durumu yorumda belirtmektede bi sakınca görmüyorum konuda açmadım

bence bi yönetici olarak konuşmasını öğrenmenizi tavsiye ederim iyi günler
Size düzgünce nerede durumu çözeceğinizi belirttim fakat yanlış anlamışsınız. Nasıl konuşacağımı gayet iyi bilen birisiyimdir.
Bu durumu belirtme yerinizin konu veya postlar değil yöneticiler olduğunu belirttim fakat beni farklı şekilde anladığınız için bir şey diyemiyorum umarım aydın olursunuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.