AppXDeploymentServer Yer Kaplıyor

BannerLord

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
294
0
Valhalla
Merhaba
Windows C kendiliğinden doluyor. Üstlelik hızlı bir şekilde doluyor. Temp klasöründekileri sildiğim gibi yerine aynılardından doluyor yine. AppXDeploymentSevices in olay günlükleri dosyalarından dolayı fakat sorunu anlayamadım neden sürekli oluyor ne yapmam lazım başı boş bırakınca Windows C de 0 bayt boş alan kaldı diyor 50gba ulaşmıştı yer kaplaması ne yapmalıyım?

[url=https://hizliresim.com/8z0WD7][/URL]

musti

Yeni üye
25 Haz 2007
2
0
Ayni sorun bendede var

Error code:
ERROR_INSTALL_
REGISTRATION_FAILURE

Value:
0x80073CF6

Description and possible causes:
The package can't be registered.
Check the AppXDeployment-Server event log for more info.

SORUN BU.Bence enson win10 guncellemesinde oldu bu sorun diger bilgisayarimda masaustu bulunamadi diye hata verdi win 10 guncellemesi ve acilmadi ne yaptimsa acilmadi tekrar yuklemek zorunda kaldim.

Bu sorun ise nasil duzelecegini bilemiyorum birseyler deniyorum olursa buraya yazarim.Bu arada lanet olsun bu WINDOWSa insallah UBUNTU yerli isletim sistemi daha kullanisli olurda ona geceriz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.