Ar-ge Team için bir çalışma

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır grafik bölümü için çalışma yapmamıştım.Ar-ge team için bir çalışma yapiyim dedim umarım beğenirsiniz :)
turkhackteamargeteam.png

Yorumlara açığım :)

OzgurBasar

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
674
0
34
MegolamanIst
AR GE Team için mantıklı bir resim
yazı fontu güzel fakat büyüklük derecesi çok olmuş biraz daha ufak olsaydı daha hoş dururdu

yazı fontundaki style dahada geliştirilmeli aşırı sade kalmış benim görüşümce.

ellerine sağlık güzel düşünce

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
Yorumlarınız için teşekkür ederim.. Yazı fontunu sevdiğim için öyle yaptım uzay temalı resimlerde güzel duruyo ve malum acemiyim onun için yazıya pek bi stil ekleyemedim :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.