Ara-Bul Yerli Arama Motoru! // Beta v1.2 // Web Tabanlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Google API ile çalışan hazır script ile hava atmaya çalışmayın, zira yaptığınız bu davranışı 8 yaşında bir çocuk bile yapmaz.
Kıskançlıgınızı bukadar belli etmeyin. Sitem üzerimdeki karalamanızı gidip başka yerde yapabilirsiniz. Unutmayın geliyoo.com da google api üzerinden yürütülen bir program fakat önemli olan scripti değil önemli olan HAYAL GÜÇÜNdeki kodlamadır. Onlar olduktan sonra zaten scriptmiş oymuş buymuş anlamı kalmıyor. Her konuda görülen içsel kötülük duygularıyla gelen ve başarıya ulaşmasını engelleyen onaylanmış 1 kişiden biriside benim konuma geldigi için büyük bir mutluluk içindeyim. : )

MertC92

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
483
0
Kıskançlıgınızı bukadar belli etmeyin. Sitem üzerimdeki karalamanızı gidip başka yerde yapabilirsiniz. Unutmayın geliyoo.com da google api üzerinden yürütülen bir program fakat önemli olan scripti değil önemli olan HAYAL GÜÇÜNdeki kodlamadır. Onlar olduktan sonra zaten scriptmiş oymuş buymuş anlamı kalmıyor. Her konuda görülen içsel kötülük duygularıyla gelen ve başarıya ulaşmasını engelleyen onaylanmış 1 kişiden biriside benim konuma geldigi için büyük bir mutluluk içindeyim. : )

Bu kıskançlık değil dostum, olan bir arama motorunun sitemini kullanıp üstüne tema çakmaktan farkı yok bunun. Geliyoo tamamen milyon tl'leri götürmek için bir paravan kuruluştu, o ayrı bir durum.
Bunu eleştiri olarak düşünün kıskançlık olarak değil, zira 10 dakikada yapılabilecek bir hazır sistem bu.
Kendi altyapınız olur önünüzde şapka çıkartırız.

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Bu kıskançlık değil dostum, olan bir arama motorunun sitemini kullanıp üstüne tema çakmaktan farkı yok bunun. Geliyoo tamamen milyon tl'leri götürmek için bir paravan kuruluştu, o ayrı bir durum.
Bunu eleştiri olarak düşünün kıskançlık olarak değil, zira 10 dakikada yapılabilecek bir hazır sistem bu.
Kendi altyapınız olur önünüzde şapka çıkartırız.
Hazır ve hazırsız kavramını aklınızdan çıkarın bu arama motorları zaten birbirlerine benziyor. Sade tasarım arama motorları sıradan bir arama motoru işte. Kendi altyapıyla bir arama motoru yapsan başka arama motoruyla benzetilecek busefer kopya çekmiş durumuna getirilecek. Onun için alt yapıyı gözden çıkarın bir kere ben burada olan bir şeyi geliştirmekten bahsediyorum.

god for give us

Uzman üye
8 Kas 2015
1,209
0
SSCB
Hiçbir farkı yok. Sadece yaptığınız google da aratmak. Arama motoru yapmamışsın sadece google indexini alıp yapıştırıp hava atmaya çalışıyorsun. Neden hırsızlık yapılan bir şeyi kullanalım ki. Ne emek ne bir şey var domain bile bedava sözde türk arama motoru ama google da aratıyoruz sonra da gelip bize kıskançlıktan bahsediyor. Tam 8. yaşındaki çocuğa layık davranışlar

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Hiçbir farkı yok. Sadece yaptığınız google da aratmak. Arama motoru yapmamışsın sadece google indexini alıp yapıştırıp hava atmaya çalışıyorsun. Neden hırsızlık yapılan bir şeyi kullanalım ki. Ne emek ne bir şey var domain bile bedava sözde türk arama motoru ama google da aratıyoruz sonra da gelip bize kıskançlıktan bahsediyor. Tam 8. yaşındaki çocuğa layık davranışlar
Tutturmuşunuz agzına 8. yaşındaki çocuk davranışları sizin şuan yaptıgınızın bir farkı yok yaşınız büyük olsa bile aklınız ve kafanız küçük, bir yararlı birşey yaptık diye bukadar örgütlenme de olmaz ama. Eğer ben bu alanda iyiyim diyorsan git sende yapta marifetlerini görelim. Öyle konuşup ta oturdugun yerden yazmakla olmuyor bu işler en azından deneyip birşeyler yapmaya çalıştım. Hadi senide bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.