Araç Alacağım, Kafama Takılan Bir Konu Var :)

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0

Arkadaşlar iyi akşamlar, iyi formlar herkese.
Araç alacağım nasipse bir iki aya. Araştırmalar başladım. Hondaya binmek istediğimden genelde hep honda araştırıyorum. Gücüm 97-2001 arası modellere yetiyor. Satılık 2.el araçlara bakarken bir kaç ilanda "air süspansiyona" sahip araçlar gördüm. Taktir edersiniz ki araç yere ne kadar yakın olursa o kadar güzel duruyor. Yahu internette araştırdım fakat hep kulaktan dolma bilgiler. Hiç kendisi sahip olupta yorum yapana denk gelmedim. Pekte güvenemedim açıkçası.
Neyse aranızda bilen, kullanan, gören ve yardımcı olabilecek bir hamiyetli arkadaş var mıdır?
Nedir bu air süspansiyonun avantajları-dezavantajları?
Araç muayeneden geçer mi?
Araca montaj yapılabilmesi için şase ile oynanması gerekiyormuş doğru mudur? Doğru ise bu sorun teşkil eder mi (araç yaşını göz önünde bulundurarak)?
Aracın konforunu nasıl etkiler?
Bakımı masraflı mıdır?
Kullanan yada kullanmış arkadaşlar varsa ilgilenirseniz sevinirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.