Aracım Ezildi ve Çizildi Ne Yapmam Gerek

Dudu Peri

Uzman üye
9 Ara 2017
1,215
0
Sin.
Arkadaşlar bu gün dışarıda market alışverişi yapıyordum. Araba park halinde idi bagajı açık içine eşya doldururken birden market sepeti eğimli yerden aracıma çarptı ezildi ve çizildi bayada büyük ezildi ve çizildi ne yapmam gerek ortalama kaç tl tutar tamir işi?

Son düzenleme:

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Hocam şöyle diyim golf 7 vardı bizim arabaya göre sağ çamurluğun olduğu yere basket topu geldi sanayide yaptırdık 200 tl verdim tanıdık olmasına rağmen

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
Boyasız yaparsa, muayenede sıkıntı çıkabilir.
Ayrıca aracı rastgele tamircilere götürmenizi tavsiye etmem bakımını üstlenen yetkili bayi varsa en uyun oraya göndermeniz, ya da tanıdık varsa makul olabilir. Şahsen tamir ederlerken aracın içinde oturmak isterim :D

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Kaskonuz varsa zaten o öder. Sigorta ödemez. Göcük kapıdaysa çekme yöntemi ile çekebilirler direk boyada faza hasar olduğunu zannetmiyorum. Alışveriş arabası ile çarpmışın sonuçta. Boya yaptırmadan sadece çektirme ile yaptırırsan uygun bir fiyata yaptırabilirsin. Hatta kendin bile çekebilirsin uygun bir alet bulabilirsen.

JRLucifer

Üye
24 Mar 2018
107
0
Moscow
Ezik Kısmı Doğrultmacıya götür büyük bir şeyse DEĞİL ise Önce Git Macun At ardından Boyacıya Git Orda Spreye Dolum Yaptır Arabanın Renk Koduna Göre Ardından Macun Kuruduğunda Macun Hariç Bant At DİKKAT et Boşluk Kalmasın Ardından Spreyle Kurumasını Bekle Sorun Çözüldü FİYATI SPREY Dolumu 25 TL alıyolar Daha Ucuzada Bulabilirsin Macunda 15-30 TL Arası Abimin Beyaz BMW 318i e36 gtr var onda yaptık bazı çürükleri de öyle giderdi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.