Arama Esnasında Ses Değiştirme

coder.php

Üye
22 Nis 2022
139
51
Web Geliştirme Kulübü
Metinden sese ile ses değiştirebilirsiniz . Çeşitli seçenekler var . Eğer olmazsa bazı telefonlarda ayarlardan uygulamaya izin vermeniz gerek .

ERKAN GÖRÜNTÜSÜ :
nir9mbe.jpg


 

memo3445

Yeni üye
8 Nis 2022
2
0
Düzgün yada gerçeğe en kayın kadın sesi çıkartan uygulama var mı bildiğiniz? Bazıları sadece sesi inceleştiriyor çok belli oluyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.