Arama motoru Alternatifi

Kriptony

Üye
10 Nis 2020
64
0
Selamın aleyküm THT Nasılsınız?
Daha önce Şu uxor un Yaptığı uygulamayı arama
Motoru uygulamasını görmüştüm de Şimdi şimdi Kullanmaya Başlıyorum Bana Bu uygulamadan Bir tane daha Gerek Bunun gibi Güzel Çalışan Hakop Denedim boş program Kısacası Şu Arama Motoruna Ait alternatif Bi uygulama bilen varsa Yazsın lütfen Gerek kali de gerek Windows da şimdiden teşekkürler

Bu arada atscan da Buna benzer program Kali de ama Yavaş Çok Yavaş

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Merhaba,
Uxor haricindeki arama motorları CMS Brute Force için yetersiz.Onun dışında Hakops'un kodladığı arama motoru var başka da düzgün çalışan yok.Arama bölüne "Brute Force Arşivi" yazıp ararsan bulabilirsin
İyi Forumlar.

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Bunlardan başka düzgün çalışanı olacağını sanmam.Kendin tek-tek dorklaman gerekebilir.Github-ı bir az araştırırsan belki yenisini bulabilirsin.Ya da neden kendin 0dan yazmayı denemiyorsun?

Kriptony

Üye
10 Nis 2020
64
0
Bunlardan başka düzgün çalışanı olacağını sanmam.Kendin tek-tek dorklaman gerekebilir.Github-ı bir az araştırırsan belki yenisini bulabilirsin.Ya da neden kendin 0dan yazmayı denemiyorsun?

Uğraşamam reis Kodlamayı öğrendim 1 yıl önce düşündüm ki Yaparım kendime özel Tools lar Ama sonradan uğraşmak istemiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.