Arayüz Tasarımı #1 // Grafik Çalışması //

ZwarkStain

Katılımcı Üye
24 Nis 2020
465
1
C:\Adobe
Yorumlarınızı Bekliyorum :kalp

panele4fd96cc93058112.png

IEfsane

Üye
30 Haz 2018
54
0
Eline sağlık dostum, renkler gayet hoş duruyor gözlerde başarıların devamını dilerim.

TOMAR

Üye
18 May 2018
180
0
NEREYE ?
Hocam Hosting kurma düşünceniz mi var 😁
Elinize sağlık renkler hoş duruyor denemek isterim demosu varmı acaba

ZwarkStain

Katılımcı Üye
24 Nis 2020
465
1
C:\Adobe
Hocam Hosting kurma düşünceniz mi var 😁
Elinize sağlık renkler hoş duruyor denemek isterim demosu varmı acaba

Hosting Kurma Gibi bir düşüncem yok ama kursaydım güzel durabilirdi.
Demo konusunda kullandığım programda herşeyi siz yapıyorsunuz tamamen yaratıcılık ben bu projede sadece materyal olarak iconlar , karatay hocamın logosunu ve tht nin logosunu kullandım. Gerisi Programdaki araçlar ve hayal gücü . Araştırırsanız öğrenebilirsiniz Çok eğlenceli bir konu Tek sorun yapım süresi biraz uzun benim yapma sürem yaklaşık 2.30 saat ama sonuç size geçirdiğiniz süreyi unutturuyor.

İyi Forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.