Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
Arkadaşlar 4Dosyadan Bir Tanesini indireceksiniz

Email Yollamıyor Derken E-mail Adresinizi Dikkatli Bir Şekilde Yazınız ID PASS

Yorumlarınız İçin Teşekkürler :)

JeViL

Üye
23 Ocak 2012
68
0
Ellerine sağlık güzel paylaşım :)
İndirmeden veya serveri oluşturmadan
önce 2 defa düşünün :)

kesmer

Yeni üye
25 Ocak 2012
8
0
lütfen bak ne olur

ya kardeşim ben bunu kurdum 2 kişiyede install i yedirdim gmailime mesajlar geldi ama hic bir mesaj da kalvyeden yazılanlar yok yani şifreler nerde bulacağız onlar yardım lütfen :(

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
İlk Olarak Yorumlarınız İçin Teşekkür Ediyorum Beğendiğinize Sevindim :)

Keys_Jan_24_2012__14_04_08.html

kesmer Kardeşim Soruna Gelince Bu Yukarıdaki Dosyaya Benzer Bir Dosya E-mailine Gelmesi Gerekir

Eğer Gerçekten İşinize Yaradıysa Teşekkür Butonuna Basabilirsiniz :)

kesmer

Yeni üye
25 Ocak 2012
8
0
çok tşk program için ama gmailin şifresini verim öselden istersen birde sen bak .d

kesmer

Yeni üye
25 Ocak 2012
8
0
ama ben sana mesaj atamıyorum kardeşim eğer face varsa öselden sen at ben eklim ordan daha rahat konuşalım

Xeonx48

Yeni üye
26 Ocak 2012
11
0
Bodrum
Aman Allahım Tıkladım Çalışıyomu Diye Böyle Salaklık Olmaz Arkadaş tm Çalışıo ama Arkadaşa Yolladım Kardeş Bn Bunu Onun Yazdığı Yaptığı Filan Görünmüo O nası olcak ?? :s

Xeonx48

Yeni üye
26 Ocak 2012
11
0
Bodrum
Yardım Et Lütfen Choq Fena Kaydı Durdum Yaptım Oke Ama Bu Key Log Bilgisayarda Kalcakmı Ve Bi zararı olurmu ?? :confused:

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
Kardeş Çok Fazla Uyarmıştım Tıklamayın Diye Ama Bak Böle Yapabilirsin

"Ctrl + Alt + Shift + H"

Bunlara Basip Eğer Şifre Koyduysan Şifreyi Girip Kaldırabilirsin

Yorumun İçin Teşekkürler Umarım Yararlı Olmuştur :)

Onun Yazdığı Görünmesi İçin Etkinleştirmen Lazım Tekrar Kur İşlemleri Tekrardan Yap Arkadaşım

İyi Forumlar

victorbena

Yeni üye
25 Ocak 2012
7
0
mrb ChoqFena önce paylaşımın için çok teşekkürler ben herşeyi yaptım kurdum test ettim programı mailime yolluyor ancak bu server yapma işini yapamadım ben bunu bir resmin içine yerleştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim.videolu anlatımını indirmiştim ancak video çalışmıyor şuanda bilgisayarımda kurulu.denemek istyrm.birde win7 64 bit kullanyrm.bana yardımcı olursan çok sevinicem.cebın için şimdiden teşekkürler.

ChoqFena

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
264
0
Tekirdağ
:) Rica Ederim Yorumunuz İçin Teşekkür Ediyorum.

Tabikide Müzik Dosyasına Resime Ekleyebilirsiniz Orada Exe Uzantılı Demesine Bakmayın

Keylogger Yerleştiriyor Resmin Ve Videonun Veya Müzik Dosyasının İçine

Eğer Sorununa Çözüm Olamadı İsem TeamWeaver Den Yardım Edebilirim

Müsait Olduğum Zaman

Tekrar Teşekkürler İyi Forumlar

playyyy

Yeni üye
26 Ocak 2012
8
0
Bak canım kardeşim ben denemek için server yaptım gmail şifremi felan yazdım test mesajı geldi çok güzel ondan sonra serverı kendi pcmden açtım bakalım loglar gelcek mi diye ama hiçibir bokta gelmedi Win7 Starter kullanıyorum bi yardım et.

slckhaddur

Yeni üye
26 Ocak 2012
5
0
öncelille teşekkür ederim gerçekten işe yara bi program. bir sorum olucaktı yalnız ben kurduktan sonra deneme amaclı olarak kendim tıkladım kendime yedirdim diyebiliriz yani :) ama ben baska bi tane olusturmak istiyorum onu nasıl yapıcazgız ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.