Ardamax keylogger 3.9 Download - Serial | MyDewiL *

kral478

Üye
15 Şub 2012
109
0
arkadaş facebook şifresini çalcam kurbanın faceye giriyo adam şifre gelmiyor bir de webcam görüntüleri mor geliyorr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111111

wanttobehappy

Katılımcı Üye
29 Nis 2010
363
0
Mersin
Ne kadar konu hakkında bılgısı olmayan ınsan var toplanmıslar keloggerı kuramıyorlar Daha. Yemin yok balıgı nasıl tutucaksın

eNTeqRe

Üye
14 Eyl 2012
152
0
serveri gömmüş içine.. cam açtı ordan fark ettım adamlıga yakısıyor mu bu yaptıgın ıcımden neler dedım sana bı bılsen

metin1113

Yeni üye
26 Eyl 2012
1
0
çok teşekkür ederim ben kurdum ama nasıl kullanacağımı (yani nasıl göndereceğimi) bilmiyorum. aydınlatırsan çok memnun olurum. Acemiliğime ver ve yardım et lütfen.

HackerS3

Üye
7 Ocak 2012
93
0
İstanbul
arkdaşlar yaptığınız ardamax keyloggerı en sonunda exe uzantılı yapıyorsunuz onun için faceden vs gönderemiyorsunuz dolayısıyla rar a sıkıştırırsanız yapabilirsiniz

makagaa

Üye
10 Ağu 2012
69
0
Ondan :)
Yaaa Ben nasıl yapıcam hersey tamam ama sadece dosyayı masaustune cıkaramıorum kardesım benı eklermısın team verıyım yap 2 dk gozunu sevıyım Bu arada Tşkr ederızzzz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.