Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
NOT

Konu paylaşımındaki rar pass tarafımdan kaldırılmış olup,tarafımca yenıden upload edılmıstır.Bu tür paylaşımlara rar pass koyup ozelden vermek yasaktır.

Uzmanız

bay_x1988

Yeni üye
30 Kas 2007
19
0
herşeyi anlatıldığı şekilde yaptım karşı tarafa ellerimle yükledim ama bi türlü loglar gelmiyor sorun ne olabilir ?

miCRoBe`

Yeni üye
7 Ocak 2010
29
0
kuruluma başladğında yeni setup var indir diyor, kurulmuyor.. patch da yeni setup ta çalışmıyor..
güncelleme gerek.. bilgi.

kurulumda internet bağlantım kapalı olsaydı, sanıyorumki kurulacaktı..

kayıt defterine mi birşeyler ekledi artık bu verilen setup çalışmıyor ve güncel setup indir diyor..
yok mu bunun bir çaresi, bu paylaşılanı kurma şansım var mı?

Son düzenleme:

akimato

Yeni üye
21 Ocak 2008
35
0
kuruluma başladğında yeni setup var indir diyor, kurulmuyor.. patch da yeni setup ta çalışmıyor..
güncelleme gerek.. bilgi.

kurulumda internet bağlantım kapalı olsaydı, sanıyorumki kurulacaktı..

kayıt defterine mi birşeyler ekledi artık bu verilen setup çalışmıyor ve güncel setup indir diyor..
yok mu bunun bir çaresi, bu paylaşılanı kurma şansım var mı?

Bilgisayarin tarihini 2012 yap kardesim calisiyor o sekilde ama loglari gondermiyor.. Bence ugrasma hic bununla.

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Konu Güncellenmiştir. Program sorunsuz kurulur ve serial çalışır durumdadır. Patch yapma adımlarını atlayabilirsiniz.

crbatu

Yeni üye
22 Ara 2013
8
0
şimdi ben bunu pcnin tekine kurdum baktım guzel sorunsuz çalıstı beyendım emegı gecenlerin elıne saglık yararlı kulanımlar ıcın harıka birsey fakat şöyle bir sorun var internet wın ile baglanıo yani 3g bunu yukledıgım pc den wını silip tekrar kurmuslar ilk kurdum gün takır takır ısleyen maılime sımdı bişey gelmıyor wını sılıp tekrar kurunca mail gondermesınde bır sorun olusurmu yada baska bir sorunmu var ilk gun güzel işlemişti kurdum pcde wirüs prg. yuklü deyil bunuda belırteyım sorun ne olabılır bır yardımcı olursanız cok memlun olurum

crazyboy93

Uzman üye
8 Eyl 2009
1,346
0
Vb.Net
Hocam eline sağlık öncelikle bir sorum olucak oluşturduğum serveri usb ye atıp benim manitanın pc ye atıcamda usb ye virüs bulaşırmı acaba onu merak ediyorum serveri usb de açmıcam pc ye atıp öle açıcam :)

crbatu

Yeni üye
22 Ara 2013
8
0
tekrar mı yukleme yapmam gerekıyo yokmu yardımcı olacak yukarıda belirttim sorunu herkesın sordugundan farklı bir soru cevap arıyorum crazyboy senın cevabın sorun olmaz yapabılırsın ?

crbatu

Yeni üye
22 Ara 2013
8
0
hedef pcye kurdum baktım guzel sorunsuz çalıstı beyendım emegı gecenlerin elıne saglık yararlı kulanımlar ıcın harıka birsey fakat şöyle bir sorun var hedef pc internet wın ile baglanıo trcell 3g bunu yukledıgım pc den wını silip tekrar kurmuslar ilk kurdum gün takır takır ısleyen maılime sımdı bişey gelmıyor wını sılıp tekrar kurunca mail gondermesınde bır sorun olusurmu yada baska bir sorunmu var ilk gun güzel işlemişti halbuki sorun yoktu wirüs prg. yuklü deyil bunuda belırteyım sorun ne olabılır yardımcı olursanız cok memlun kalıcam ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.