. : : Ardamax Keylogger char hack isteyenler

xxkejerxx1

Yeni üye
4 Şub 2009
1
0
slm millet bana harbiden bak qüzel bi hack programı lzm acele hemde çünkü charımı soydular bende karşı tarafa ne yaparbilirim yorumlarınız bekliyorum vede yeni üyeyim:D yorumlarınızı bekliyorum!!!!!!!![

ihanet

Yeni üye
5 Eki 2008
25
0
Beyler bu Keylogerle ler ilgili tebrübem var onun için indirmeyim sizden önce keyloggeri yapanlar hacklıo - soyuo haberiniz olsun başımada geLDi :S

4 Ağu 2008
124
4
Ne Crack Araması Ezk Direk Keylog Atmis Sana Yemeyin Bunları Adam Kekliyor Sizi 13kb lik Hack Programı mı Olur ?

Böyle Keklemeye Çalışarak Hacker Olamassın Ezik !!!

feyti_46

Yeni üye
15 Mar 2009
2
0
ArkadaşLar ben Anlatayım dinleyin ((PLEASE))

Arkadaşlar Şimdi (Ardamax Keylogger ) i Bilgisayara yüklüYoruz
NasıL YüKlenir anlatayım Önce bilgisayara indirdikten Sonra (Setup ileri ileri dedikten Sonra O yüklenir O tamatik men Daha Sonra Bilgisayar ın Sağ Alt Köşesine >>KaLem KağıT Resmi GeLiR<< onu Göstermemek Lazım tabiki Sonra {Ctrl+Alt+shift} Tuşuna Basıyoruz O Kalem Kağıt Resmi Gözükmüyor Adamın biri de Geliyor masaya oturuyor Sonra Silkroad ı açıyor Ve Açtıktan sonra Şifre Otamatikmen Keylogger e Kayot EdiyoR Ve Ben GeLiyorum Hahaha Ede Senin Şifreni Gördüm charını Soyacam Diyorum Tabi Adam Sonra Şifreyi Değiştiriyor o masada Sonra Gizli Yanıtta GeLiyor Keyloggere Sonra Adam Masadan KaLkıyor Ve Sen OturuYorsun (YanLız Adam Bilgisayara Reset Atmayacak Tabi Deep Freze Varsa Bilgisayarda) Sonra Masaya Sen Oturduktan Sonra >>>Ctrl+Alt+Shift<<< Tuşuna Basıyoruz Ve Sağ alt Köşede KaLem Kağıt İşareti GeLiYor Onu Çift TıkLıyoRuZ ve Herşey Orda yazıyor LütFen Bir TeşekküR YeTeR...

kral1453

Yeni üye
28 Mar 2009
1
0
amq mallar onu indirirseniz charlarınız ve butun bilgileriniz gider o proğramın ustasıydım bn nerdeyse bn yaptım diyebilirim onu indirip yuklerseniz charınız soyulur-hacklenebilir haberiniz olsun bnden bukadar

mnyak

Yeni üye
26 Mar 2008
23
0
arkadaşlar bu exchange hack nasıl oluyor bunu biri konu açıp anlatabilir mi?
eğer öle birşey yoksa silkroaddan bir char nasıl hackleyebilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.