Arduino içindeki kodları alma

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
Beyler selamlar arduinonun içindeki kodları nasıl alabilirim? Her türlü yöntem olur bir kaç sene önce attım kodu arduino unoya şimdi ise içindeki kodları çekmek istiyorum. Herhangi yöntem olur

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
925
727
Çözümü söyler ve devamı gelmez 😂
arduino modelini yazmamış hepsine farklı yaklaşım gerekiyor. mesajımın sonunda belirttim. hala da hangi model olduğunu yazmamaya devam ediyor gizli bir bilgi heralde. ukala ukala "çok fazla var burda boyleleri uff" falan yazması da üstüne dikilen tüy oluyor. 7000 arduino modeli içinden hangisinin hex dump işlemini anlatayım sana

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
arduino modelini yazmamış hepsine farklı yaklaşım gerekiyor. mesajımın sonunda belirttim. hala da hangi model olduğunu yazmamaya devam ediyor gizli bir bilgi heralde. ukala ukala "çok fazla var burda boyleleri uff" falan yazması da üstüne dikilen tüy oluyor. 7000 arduino modeli içinden hangisinin hex dump işlemini anlatayım sana
dostum arduino uno

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,359
347
Ben makara olsun diye söylemiştim yanlış anlama

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.